Oblečenie, ktoré rastie s deťmi?

Oblečenie, ktoré rastie s deťmi?

27.5.2014

To je asi sen väčšiny mamičiek, najmä v čase, keď deti rastú ako z vody. Menia sa pred očami rodičov doslova každý deň J Áno, je to nádherné obdobie a radosť k tomu. Iba občas ten povzdych: “Ach, tak tieto tepláčiky sme nemali oblečené ani raz a už sú malé. Asi počkajú na mladšieho súrodenca.”

Prvá detská kolekcia vynikajúcej módnej návrhárky a mamy troch detí Dany Kleinert okrem farieb a vrstvenia je výnimočná práve aj tým, že oblečenie skutočne môže rásť s deťmi. Minimálne niektoré kúsky. Ako? Tepláčiky majú všité oranžové šnúrky, vďaka ktorým sa na nich natlačeným žirafám predlžuje a skracuje krk - predlžuje a skracuje dĺžka nohavíc. Obojstranné šatočky, navrhnuté podľa variabilných šiat z dospeláckej kolekcie The ERA budú dievčatká nosiť podľa nálady buď celé jasnooranžové, alebo tmavosivé s roztomilými oranžovými bodkami a malými vreckami, z ktorých vykúkajú žirafky a časom im poslúžia ako skvelý top k legínam.

Kolekcia Sunar Fashion 2014, ktorú navrhla Dana Kleinert, pristane dievčatkám aj chlapčekom. K body, tričku, tepláčikom, mikine a šatočkám pribudla tento rok praktická vestička s kapucňou a originálna deka na prebaľovanie. Krédom novej kolekcie je hravosť, elegancia a praktickosť.

Okrem novej limitovanej kolekcie detského oblečenia prichádza Sunar na trh i s inovovaným radom komplexnej starostlivosti Sunar complex. Podľa najnovších poznatkov z oblasti pediatrie Sunar complex po novom obsahuje naturbalance, vyváženú kombináciu zdravej výživy a prirodzenej mliečnej chuti zvlášť prispôsobené detským potrebám. Sunar complex s jedinečnou receptúrou s naturbalance obsahuje v prvom rade tuky s unikátnou zložkou beta-palmitát, ktorý je vo významnom množstve prítomný aj v materskom mlieku. Ďalej Sunar complex obsahuje sacharidy s prebiotikami GOS potrebnými pre črevnú mikroflóru a bielkoviny v optimálnom množstve. Podstatnou súčasťou receptúry je obsah 13 vitamínov a 11 minerálnych látok vrátane vápniku a vitamínu D pre zdravý rast kostí.

Súťažte s Mama a ja a so Sunar! Výherca získa pre svoju ratolesť tepláčiky a mikinu z limitovanej kolekcie detského oblečenia Sunar Fashion 2014 a Sunar complex s naturbalance.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Diana Halaková, Banská Štiavnica

Gabriela Klanová, Hlohovec

Ingrid Balazová, Svätý Jur