Bezpečne na štyroch kolesách

Bezpečne na štyroch kolesách

11.2.2013

Ako matka inštinktívne chránite svoju ratolesť, nech sa deje, čo sa deje. Každá z vás má určite poctivo naštudované zásady bezpečného cestovania autom s dieťaťom. O detských autosedačkách viete toľko, že by ste o nich mohli prednášať na univerzitách. Za volantom opatrnosti nie je nikdy dosť, každé ročné obdobie skúša našu trpezlivosť a prináša so sebou veľa nástrah a to bez ohľadu na to, či ste skúsená šoférka alebo len začiatočníčka. Cestou do práce, školy, škôlky vás môže prekvapiť prudký dážď a silný nárazový vietor. Najmä v zime sú časté rôzne kalamitné situácie, dlhočizné kolóny a dopravný chaos. Ak chcete mať istotu, že vaši najmilší budú v aute s vami v bezpečí, odovzdajte sa do rúk profesionálnym inštruktorom z Centra bezpečnej jazdy neďaleko Bratislavy.


Zimné obdobie ešte nekončí a na teplé slnečné dni si ešte chvíľu počkáme. Preto ruku na srdce, cítite sa bezpečne a zvládate kritické situácie na zasnežených cestách? Zľadovatené úseky, záveje snehu, či silný nárazový vietor na vás číhajú aj v mestách, keď sa práve ponáhľate do práce alebo s ratolesťou na tanečnú cez celé mesto. Inštruktori z kurzov bezpečnej jazdy v Centre bezpečnej jazdy pri Orechovej Potôni vám poradia ako správne reagovať pri šmyku, či iných nebezpečných situáciách na cestách.

kliknutím obrázok zväčšíte

Centrum bezpečnej jazdy počas minulého roka vyškolilo už viac ako 6 000 vodičov. Počas kurzu sa aj vy môžete dozvedieť, ako zvládnuť kritické situácie ako šmyk, krízové brzdenie a vyhýbavé manévre. V bezpečí areálu Centra bezpečnej jazdy si vyskúšate, ako správne reagovať v nebezpečných okamihoch na ceste, no hlavne získate pocit istoty za volantom! Navyše pritom zažijete riadnu dávku zábavy. Centrum bezpečnej jazdy ponúka kurzy troch úrovní: Standard, Profi a Race. Cena za kurz základnej úrovne Standard je 150 €.

Viac informácií: www.drivingacademy.sk

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Ľubomír Teplý, Prešov

Jakub Bubeník, Nové Zámky

Katarina Maliková, Jablonica