Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Papanie

    , Autor: lenka3

    Dobrý večer viete čo malého som vážila minuly mesiac na kontrole a mal 6820g a tak zhruba cca vypije ale cca 1000ml

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Predpokladám, že má teraz okolo 7.500 gramov, takže môže vypiť okolo 900 ml, teda pravdepodobne toľko aj vypije. Po piatom mesiaci by mal začať dostávať bezmliečne príkrmy apostupne by sa mala konzumácia mlieka znížiť.