Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • vakcina

    Dobry den pani Doktorka.Chcem sa Vas opitat ci neviete kedy budu dostupne vakciny???neviem presny nazov.Mala ma v aprili 6rocky a treba ju zaockovat volala som mojej pediatricke uz druhy mesiac vakciny niet na predpis.jedine ze si ju zaplatim, ale to je v tom ze si to nemozem dovolit.mame vseobecnu poistovnu.Dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem o výpadku nejakých poisťovňou preplácaných vakcín na povinné očkovanie. Môže sa jednať o dočasný výpadok vo Vašom okrese alebo len vo Vašej lekárni. Očkovanie v tomto veku je možné trošku oddialiť, doporučujem stále sa informovať, či už vakcína je. Ak by to bol problém celého okresu alebo kraja, iste sa bude komplexne riešiť.