Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Očkovací kalendár

    Dcéra sa narodila 16.3.2006. Bola očkovaná vakcínou PENTA....... 13.6.2006, 25.7.2006 a 12.12.2006. Teraz mala dva roky a pani doktorka nás chce znovu očkovať. Je tento očkovací kalendár správny, nie je to skoro? Ak áno, aké to môže mať následky? Bude očkovanie účinné? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovanie bude určite účinné a tento postup pri dodržaní očkovacieho kalendára je správny.