Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • očkovanie proti rotavírusom

    Dobrý deň!
    Chcela by som sa spýtať, či môžem aj ja dať svojho syna ešte zaočkovať proti rotavírusom, pretože ako bábatko som ho nedala a teraz má 14 mesiacov a rotavírusové hnačky.
    Keď sa uzdraví, nerada by som bola, ak by sa mu to ešte niekedy malo zopakovať. Ďakujem pekne za odpoveď!

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovanie proti rotavírusom musí byť ukončené do šiesteho mesiaca veku dieťaťa.