Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Kakanie

    , Autor: Ivanar

    Dobry den, rada by som sa opytala, ci je v poriadku aj maly od pondelka (4den od narodenia) do dnes- streda (6.den) nekakal. Je plne dojceny, denne zamoci 6-7 plienok, prdka, odgrguje, len stolica nikde. V porodnici kakal dva krat.

    Dakujem za usmernenie.
    S pozdravom, ivana

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Mal by mať stolicu, často krát aj viackrát denne. Ak sa do 7 dní nevykaká treba konzultovať lekára.