Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Dokrmovanie

    , Autor: Kristína323

    Pekný deň pani doktorka,chcem sa opýtať čo všetko môže jesť 7 mesačné bábätko?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ráno mlieko, dopoludnia ovocie / len to, ktoré rastie u nás a nemá červenú dužinu - nie citrusové plody, jahody, melón, maliny, čučoriedky-
    Na obed mäsovozeleninový príkrm, samozrejme bez soli, denne 30-50 gramov mäsa. Odpoludnia mlieko večer mliečnu kašu a pred spaním ešte niektoré detičky chcú znova mlieko.