Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Trnavský kraj

anonym, 21.03.2008 13:04

Hlohovec a okolie

Ahoj volám sa Beata,som z Tepličiek pridá sa niekto ?

 • anonym autor
  02.04.2008, 12:06

  Ajojček Bei (alebo Marika :wink: )
  Ja som sa sem včera a predvčerom vôbec nedostala...večer som vždy zaspala s malou (možno aj skôr ako ona :lol: )...po tom "účtovníckom maratóne" sa ani nie je čo čudovať...dospávať budem ešte pol roka. :lol:
  A čo sa týka toho varenia,  nášho tatina to aj baví ...  ale nič iné mu ani nezostáva. Keďže u nás som ja tá, čo má tri roboty, doma sa musí postarať tatino.
  A srandy býva aj u nás dosť ... ale aj kriku ... hlavne keď začne "úradovať" puberta. :roll: :lol:

 • anonym autor
  02.04.2008, 14:05

  Ahoj Jani, no to je fajn , že ho baví varenie aj nášho dedka(mojho tatina) baví variť. No a Petra tiež hrozne baví, ale pozerať sa ako sa varí , nevynechá ani jednu reláciu , kde sa varí , dokonca aj na internete číta recepty  , každý rok prinesie kalendár kuchárka , dokonca už kúpil aj nejaké kuchárske knihy(ktovie načo) , no možno sa niekedy zadarí a niečo aj popapáme:D.......a tie pubertiacke stavy bývajú aj u nás, no ale už je to lepšie...teraz keď o niečo ide ,nájdem všetko upratané,poprané ,požehlené....a potom prídu požiadavky:wink: Šokujúce stavy mi pripravujú akurát malí ,to sú neskutoční výmyselníci...dokonca nám už vymontovali zo sprcháča aj dvere...a takých akcii je dosť...malí horolezcami, kominármi, záhradníkmi, automechanikmi...no je mi veselo:D :D :D

 • lucyka
  07.05.2009, 13:59

  ahoj. kto pokeca?

 • darsy1
  15.07.2009, 21:53

  AHOJTE,JE TU NIEKTO?JANKA?UZ SOM TA DAVNO NEVIDELA A NECITALA

+ -
Príspevkov: 19