Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Trnavský kraj

anonym, 21.03.2008 13:04

Hlohovec a okolie

Ahoj volám sa Beata,som z Tepličiek pridá sa niekto ?

 • anonym autor
  29.03.2008, 13:36

  Ahoj Bea ;-)
  ja som Jana a som z Hlohovca, pokecáme?

 • anonym autor
  29.03.2008, 14:56

  Ahoj Jani, ja som vlastne tiež z Hlohovca ale už 4-tý rok bývame v Tepličkách. Babka s dedkom nám zostala v Hlohovci tak aby sa nenudila :wink: 2-3 krát za týždeň ju ideme rozveseliť....a aj mne to dobre padne, trošku sa odreagovať,pobehať po obchodoch, lebo inak som tu s tými drobcami sama. Som rada,že si sa ozvala aspoň je s kým pokecať....

 • anonym autor
  29.03.2008, 14:59

  ...ako vidím aj ty máš aj veľké aj malé :P potešenie....

 • anonym autor
  29.03.2008, 16:30

  Ahoj Bei :P Jéj, Ty máš dvojičky...to musí byť krásne...síce dvojnásobné starosti, ale aj dvojnásobné radosti, že? A ak teda dobre pozerám, máš štyri detičky. Ja tiež rozmýšľam ešte o jedno a každý na mňa pozerá, ako by som sa zbláznila.:lol:
  Bei a koľko máš rokov? (ak to teda nie je tajomstvo) A kde v Hlohovci si bývala?...ale som zvedavá, čo? :ups:

 • anonym autor
  29.03.2008, 17:15

  ..mám37 a bývala som na Závalí potom na Zábraní(tam naši kúpili dom)...a dvojčatká...to je super...aj keď niekedy sú to takí malí:twisted:...ááále inak sú zlatučkí:wink: ....a hlavne vymýšľajú vo dvojici a čo jeden vymyslí...dvaja dokážu aj spraviť :roll:....

 • anonym autor
  29.03.2008, 17:50

  Ja som tiež bývala na Závalí :-o...8...a mám 38 ... možno sa nakoniec aj poznáme :-D

 • anonym autor
  29.03.2008, 20:21

  Ahoj Janka Kopáčová zo Závalia 8 ;-) mám pravdu? že si to ty...aj ja som zo Závalia 8...no to je super ani vo sne by mi nenapadlo,že sa takto stretneme....keď som si lepšie prezrela tvoj tickerik hneď mi svitlo :idea:.....tak a taraz si na rade ty už vieš?

 • anonym autor
  29.03.2008, 20:35  No, myslím si, že viem..Beatka Janečková...uhádla som? Mne zaplo, keď som si uvedomila tie dvojičky...máš aj súrodencov dvoijčky, že (a ešte aj staršiu sestru)?
  Je to fakt supeeeer, že sme sa tu takto stretli...ako sa máš? Ako žiješ?

 • anonym autor
  29.03.2008, 21:00

  No vidíš, ty si šikula, presne ako ja :D ..no čo ti poviem,mám sa dobre a keby som sa mala lepšie asi by som sa zbláznila :D....V Tepličkách sme postavili dom (teda Peter , ja som až tak nestavala) no a aby sme ho zaplnili, tak sme si zaobstarali dvojčence :D....no ja si skor myslím , že to bolo nachystané na mňa , aby som sa nenudila , vyšla z toho stereotypu práca- domácnosť a tak prišla na trochu vážnejšiu tému. Naša Janka býva v Prahe a tiež má takého drobca, len augustového a Ivetka býva tiež v Tepličkách. Musím ti povedať , že veľmi sa mi sem nechcelo , ale teraz by som nemenila.Bývame pod hájom a do záhrady nám chodia srnky(nemáme oplotené).V poslednom čase sa sem stahuje dosť hlohovčanov...deti chodia do školy v meste , ráno sa zvezú s Petrom,ten chodí na 8hod. tak je to super..Peťka ide zo školy k babke a potom príde s Dominikou autobusom (chodí 3 rok na združenú strednú školu kozmetička no a na rok máme maturantku-ty už maturanta máš).....no teraz sa pochváľ ty...

 • anonym autor
  29.03.2008, 21:29

  Bei, sme skvelé...to asi tá ženská intuícia. :lol: :wink:
  Ja bývam stále v Hlohovci (teraz na Podzámskej) a mám sa tiež celkom fajn (až na tie choroby :roll:)...Tomino skončil minulý rok "automechanika" a keďže ochorel (má choré obličky :cry:), "prinútili" sme ho, aby pokračoval v štúdiu a urobil si maturitu. Ale moc ho to tam nebaví a počítam, že tento rok asi skončí.  Zuzka chodí prvý rok na združenú za kaderníčku a aby nám tu s tatinom nebolo "na staré kolená" smutno, máme ešte malú Riušku (a ešte premýšľame, že jej "kúpime" bračeka alebo sestričku, nech sa má aj ona s kým hrať :P )  Brácho Peter býva v  Leopoldove a má  1,5 ročného synčeka Riška (ale s jeho maminou si nejak nerozumeli, tak nie sú spolu). Bei, Ty máš tiež ešte brata, že? Ivetkine dvojča  - ak si dobre pamätám...ten sa má ako?  Ja už chodím do roboty (aj keď sa mi moc od Riušky nechcelo) a malú varuje buď tatino a keď je v robote aj on, tak varuje babka (moja mamina)... Ty sa ešte nechystáš do robotky? :wink:

 • anonym autor
  29.03.2008, 21:31

  Tí smajlíci mi nejak blbnú, namiesto smutných :cry: mi tam dalo usmiatych...asi som niečo zblbla :ups:

 • anonym autor
  29.03.2008, 21:48

  ...malých som zapísala do školky, tak od septembra už pojdem aj ja ...dať varovať oboch tak neviem neviem ako by to dopadlo , tato nieje celkom zdravý a oni sú jak šidielka ,to by nezvládli ,tak varovať na chvílu tak to hej, ale ináč..:wink:....no a Majo ten nevieme kde je:?:...tak zatiaľ papa dobrú noc

 • anonym autor
  30.03.2008, 18:08

  Ahoj Jani ,dnes poobede som mala prázdny dom , k dispozícii som mala len mužíčka, tak sme sa mohli hrať na naháňačku:-).... Petka sa vyparila hneď po obede a Dominika s kamoškou zobrala malých von.....to bol pre mňa naozajstný oddych:-)....mala som síce na pláne s malými na futbal , ale aj táto verzia oddychu je super.....a čo porábaš ty? oddychuješ trošku ?

 • anonym autor
  30.03.2008, 22:45

  Ahoj Bei :wink: ... vlastne...včera večer ma napadlo...Tebe predsa hovorili Marika, že? Mám Ťa ďalej oslovovať Bea, alebo radšej Marika?
  No, ja som dnes mala trošku hektický deň...keďže náš tatinko (pod týmto oslovením mám na mysli manžela :lol: ) bol dnes v robotke, tak som musela doobeda variť (inak je to tatinova robota), poobede som bola za maminou v nemocnici v TT a potom som ešte musela dokončiť jedno daňové priznanie (už konečne posledné, tak už bude hádam trošku viac času).
  Ale Ty si si dnes tuším užila manželíčka...patrične ste to dúfam využili :lol: :ups:
  Ale teraz už idem o postele ... hádam sa mi sem zajtra podarí nakuknúť ... maj sa zatiaľ krásne. Pa, pa  :wink:

 • anonym autor
  31.03.2008, 10:02

  Ahoj Jani,je mi jedno ako ma budeš oslovovať....to máš fajn, že tvoj tatinko vie variť, ten moj ovláda teoriu(ako on hovorí) a tá prax možno tiež niekedy príde :D:D:D.....no keď to beriem aj z druhej strany, vlastne ani nemá čas prejaviťsa , chodieva pracovať aj po víkendoch aby sme sa mali dobre:wink:...no a ešte tvrdí , že si tak zvykol na moju kuchyňu ,že keby začal variť pokazí si žalúdok:green:...no čo by si na to povedala?...a to také srandičky ho chytajú stále (a nielen jeho).....u nás sa takmer všetko rieši humorne...no taká blaznivá rodinka:lol: :lol: :lol:

+ -
Príspevkov: 19