Diskusie

Dojčenie

atsalv, 29.08.2013 14:20

Nekľudné bábätko po začatí užívania hormonálnej antikoncepcie

Dobrý deň,
prosím Vás o pomoc: moja sestra začala užívať hormonálnu antikoncepciu a malinký má 3,5 mesiaca. Po začatí užívania sldujeme, že malý je nekľudný, občas hnačkuje a máme pocit, akoby ho bolelo bruško. Môže to byť z antikoncepcie?
 
Ďakujem za odpovede a názory
 
vlasta

  • anonym
    30.08.2013, 20:44

    tvoja sestra maleho koji?
    myslim,ze hormony sa mozu objavit aj v mlieku. ak koji, podla mna by ziadne lieky ani hormony nemala uzivat,len ak je to skutocne nevyhnutne.

  • atsalv autor
    31.08.2013, 08:52

    ahoj,
    ano kojí ho. Nedá si veľmi povedať, podstatné je pre ňu to, že lekár jej povedal, že táto antikoncepcia nemá žiadny vplyv na kojenie ani na bábo. Ale  ja by som si to fakt odsledovala a zvážila čo je pre bábo najlepšie.  Ďakujem za reakciu.

  • gabona1
    14.03.2017, 16:44

    Podľa mňa to nemá vplyv na bolenie bruška, mohla sa jej jedine možno zmeniť chuť mlieka, pretože sa to vraví, že keď dostane žena menzes, zmení sa aj chuť mlieka. Ja som mala antikoncepciu tiež a všetko bolo v poriadku,  tiež je dôležité, aby sa ona cítila bezpečne. Ak teraz neche druhé bábo, tak nech ju užíva, nie je prvá, ani posledná.

+ -
Príspevkov: 3