Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Dojčenie

anonym, 25.04.2012 15:04

solarium

ahoj, prosim netukajte si na celo, ale mozem chodit do solarka, ked dojcim. mam trojmesacne babatko a som ako smrtka. a chcem v lete vyzerat k svetu:)

 • anonym
  26.04.2012, 13:13

  Ahoj,

  priznám sa, že som si zaťukala na čelo :ups: , ale koľko ľudí toľko chutí.......O neblahom vplyve solárka je toľko informácií, že určite vygoogliš kvantum info. Mám kamarátky, ktoré boli návštevníčkami solárka a teraz vyzerá ich koža ako keby mala 50 rokov, aj napriek tomu, že ešte neprekročili 35. No proti gustu žiaden dišputát. Ak chceš nivočiť seba, tak v pohode, ale kvôli bábu by si mala počkať do ukončenia kojenia. Navštív svojho pediatra, príp. akúkoˇvek dermatologičku - povedia ti na to svoj názor odborníka.

 • anonym
  26.04.2012, 13:54

  ja som tiez riesila pred rokom tento "problem", nakoniec som sa chodila trosku oskvarit k svokrovcom na zahradu :) - bolo to zdrave a zadarmo :D

  solarko je nezdrave, to je jasne, tiez som nevedela ci je to vhodne ked dojcim. skus sa opytat pediatra ako ti radila predo mnou. a skus porozmyslat nad nejakou alternativou - poopalovat sa na balkone, na zahrade, vybehnut niekam do prirody a vyvalit sa na deku...ved leto je este daleko, v maji bude urcite krasne, do leta budes ako cokoladka ;)

+ -
Príspevkov: 2