To najlepšie pre najmenších - skvelý SUNAR PREMIUM!

PR článok | 19. Mar 2009

Ak chcete poskytnúť vášmu polročnému dieťatku ideálnu výživu s vyváženým obsahom všetkých dôležitých látok, vyskúšajte SUNAR PREMIUM!

Ak chcete poskytnúť vášmu polročnému dieťatku ideálnu výživu s vyváženým obsahom všetkých dôležitých látok a zabezpečiť mu tak správny duševný a fyzický vývoj,  vyskúšajte SUNAR PREMIUM lahodnej chute, ktorú si váš drobček určite obľúbi!

Prémiový rad sušených mliek SUNAR PREMIUM vyvinula spoločnosť HERO v spolupráci s českými a slovenskými odborníkmi na detskú výživu. SUNAR PREMIUM je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku ako súčasť zmiešanej stravy.

Unikátne zloženie SUNARU PREMIUM sa vyznačuje obsahom mliečneho tuku, vyváženým obsahom minerálnych látok a vitamínov, optimálnou hladinou jódu a ucelenou skupinou antioxidantov. Okrem toho je obohatený o ďalšie významné nutričné látky - oligofruktózu, zvýšený obsah vápnika, maltodextrín a fluór.

Mliečny tuk dodáva SUNARU PREMIUM charakteristickú lahodnú mliečnu chuť a preto je deťmi veľmi dobre prijímaný. Je taktiež významným zdrojom energie. Antioxidanty sú dôležité pre správny vývoj imunitného systému. Optimálna hladina jódu podporuje správny vývoj centrálnej nervovej sústavy a prispieva k správnej funkcii štítnej žľazy.. Probiotická vláknina – oligofruktóza vytvára optimálne podmienky pre rozvoj prospešnej črevnej mikroflóry. Je tiež dôležitá pre posilnenie obranyschopnosti a imunity. Vitamín A sa podieľa na rozvoji zraku dieťaťa. Má taktiež významné antioxidačné účinky. Zvýšená hladina vápnika je dôležitá pre tvorbu kostného tkaniva a zabraňuje rozvoju osteoporózy v staršom veku. Vápnik je spoločne s fluórom a fosforom dôležitý aj pre spevnenie kostí a zúbkov. Navyše fluór pôsobí ako prevencia pred vznikom zubného kazu. Maltodextrín zvyšuje sýtiacu schopnosť a priaznivo ovplyvňuje chuť a vôňu mlieka.

Okrem lahodnej mliečnej chute nájdete teraz SUNAR PREMIUM aj vo variante s obľúbenou banánovou príchuťou.

Na nových obaloch SUNAR PREMIUM môžete teraz nájsť ikony konceptu Výživa pre budúcnosť, ktoré spolu so spoločnosťou HERO pripravili poprední odborníci. Koncept identifikuje kľúčové oblasti výživy dieťaťa, ktoré majú zásadný vplyv na zdravie človeka po celý život a pomáha tak mamičkám získať zrozumiteľné nutričné odporúčania týkajúce sa stravovania a výživy detí s ohľadom na ich súčasné aj budúce potreby. Viac informácií sa môžete dozvedieť na webovej stránke http://www.vyzivaprebuducnost.sk Voľbou správnej stravy tak prispejete k budúcemu zdraviu vašich detičiek už dnes!


Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: