Konferencia pre všetky ženy

redakcia MAMA a ja | 16. marec 2015
Konferencia pre všetky ženy

Pre každú ženu, ktorá má chuť posilniť svoju kreativitu, odvahu a odhodlanie je pripravený druhý ročník interaktívnej konferencie Umenie byť Ženou.

Pre každú ženu, ktorá má chuť posilniť svoju kreativitu, odvahu a odhodlanie je pripravený druhý ročník interaktívnej konferencie Umenie byť Ženou. Druhý ročník podujatia sa uskutoční dňa 25. apríla 2015 v Bratislave. V programe sme skoncentrovali múdrosť a skúsenosti lektorov so zaujímavými témami a trendmi venovanými šťastnému životu, materstvu, zdraviu a osobnostnému rozvoju tak, aby sme podporili a inšpirovali všetky ženy k rozvíjaniu vlastného šťastia a pozitívnej energie, ktoré budú následne s radosťou rozdávať.

Ambasádorkou projektu je Adela Banášová a NOVINKOU na druhom ročníku konferencie bude večerný program  Talkshow s Adelou Banášovou, kde si Adela pozve svojich hostí a budete môcť zažiť večer ako vídate na televíznej obrazovke.  „Sila ženskosti sa dnes často zamieňa za ženské zbrane, alebo na druhej strane za akýsi radikálny feminizmus. Ja len verím tomu, že sila ženskosti je v ženskej energii, ktorú tento svet potrebuje viac než kedykoľvek predtým. Táto konferencia je úžasným časopriestorom na to, aby ktorákoľvek žena našla v sebe spúšťač k lepšiemu životu, ktorým zharmonizuje aj životy ostatných okolo seba,“ povedala Adela Banášová, ambasádorka projektu.

Prednášky v hlavnej sále:

Pavel Hirax Baričák  a Harmonizácia ženy 

Lýdia Sirotová a DNA ženského úspechu

Margit Slimáková a Zdravá strava v pohode a pre všetkých  

Táňa Havlíčková a Obliekam svoju dušu 

Diana Fabianová a Menštruácia ako pomôcka na skvalitnenie života

Michal Andrejco a  Celostný prístup k životu ako cesta k vnútornej harmónii

Workshopy:  

Miluj svoju svokru (Stanka Sobolová)

Rešpektovať a byť rešpektovaný (Radka Rendošová)

5 jazykov lásky (Lenka Urban)

Úvod do čínskej medicíny (Medante)

Arteterapia (Broňa Plešková)

Tanec s bábätkom v šatke (Anna Kališová)

Návrat do práce po materskej dovolenke (Human Inside)

Prijímam sa (Katarína Runa)

Ako nadobudnúť rovnováhu cez hlbšie vnímanie tela a pohybu (Martin Ďuriš)

Staň sa silnou rečníčkou (Katka Kovalčík)

Kvantová transformácia ženy (Lubica Macková)

Anatómia naplnených vzťahov (Janette Šimková)

Umenie byť ženou nie je len heslo, je to stav bytia a porozumenia. Konferencia je určená pre všetky ženy, ktoré chcú objaviť svoj vnútorný vesmír a porozumieť sebe samej. Nezáleží, či prídete so svojimi snami a túžbami, alebo už máte svoje konkrétne predsavzatia a ciele.

Rezervujte si svoju vstupenku už dnes, všetky informácie aj možnosť zakúpiť si vstupenku nájdete na www.umeniebytzenou.sk

ŠPECIÁLNA AKCIA PRE ČITATEĽKY MAMA A JA!

Použite pri registrácii na www.umeniebytzenou.sk v kolonke zľavový kód: MAMAAJA2015VIP a vaša VIP vstupenka so vstupom na večernú talkshow s Adelou Banášovou bude o 10 EUR lacnejšia. 

Miesto podujatia: Double Tree by Hilton Hotel Bratislava

Termín: 25.4.2015

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: