Je tu marcové vydanie MAMA a ja!

Jana Fialová | 1. Mar 2013
Je tu marcové vydanie MAMA a ja!

Cítite vo vzduchu jar? Spolu s ňou prichádza marcové Mama a ja!

Viete, čo je na tomto mesiaci úžasné?
Všetko akoby sa znovu začínalo.

Končí sa zima, prichádza jar. Dni sa predlžujú, oblečenia ubúda. Príroda sa prebúdza a niekde v nás drieme neskutočná chuť žiť, tešiť sa, zdolávať nezdolateľné a dokázať nedokázateľné. Každým dňom, minútou, ktorá oddiali západ slnka, sa v nás ten pocit prebúdza a máme potrebu a chuť zhlboka dýchať, upratať v sebe aj v našich domovoch, opäť sa venovať záhrade, tráviť celé, celučičké dni vonku...

Možno snívate o bábätku. Túžite po ňom, pripravujete sa naň a dúfate, že už čoskoro objavíte dve čiarky sľubujúce čarovné obdobie plné veľkých zmien. Obdobie popretkávané radosťou, očakávaním, niekedy i obavami, no najmä plné lásky.

Že ste svoje dve čiarky na tehotenskom teste práve objavili? Potom vitajte na palube mamičiek - čakateliek, snívajte, tešte sa, ale hlavne oddychujte, kým sa dá. Život, ktorý vás čaká, už nikdy nebude taký, ako predtým. Bude krajší, veselší, trochu uponáhľanejší, ale dostane zmysel.

Alebo sa vám práve v marci narodí bábätko? Spolu s jarným vánkom sa vaším domovom rozľahne vôňa dieťaťa, ktorú z nosa, verte mi alebo nie, nebudete chciet dostať už do konca svojho života. Svojimi drobnými rúčkami chytí váš prst a vy budete dúfať, že sa vás takto bude držať navždy. Pozrie sa na vás očami plnými oddanosti, dôvery a vy sa roztopíte v láske a pocitoch šťastia.

Keďže držíte v rukách naše marcové vydanie MAMA a ja, pravdepodobne ste sa v niektorej z týchto možností našli. Aj v tomto čísle na vás čaká množstvo užitočných rád, skvelých článkov a zaujímavostí. Každé jedno pripravujeme s láskou a skutočným zápalom. Chceme byť pri vás, keď sa tešíte z dvoch čiarok na tehotenskom teste, aj vo chvíľach, keď máte doma voňavý batôžtek.

Určite prídu chvíle, keď budete unavené. Spomeňte si na energiu, ktorá vždy príde s jarou a vôbec, s niečím novým. Na neskutočnú chuť žiť, ktorú s prvými lístkami na stromoch pocítite a drží sa vás. Ak po dlhej zime potrebujete „nakopnúť“, dať telu ten správny reštart, nadopovať sa vitamínmi a prebudiť nielen svoju pleť, mysleli sme na to! V marcovom vydaní MAMA a ja sa dozviete i to, ako sa vyhnúť jarnej únave.

Nájdite v sebe chuť žiť, tešte sa, zdolávajte nezdolateľné a dokážte to, čo nikto iný. Západ slnka je ďaleko, dni sú dlhšie, tak sa zhlboka nadýchnite... a všetko to pozitívne príde!

Krásnu voňavú jar vám všetkým želá

Jana Fialová
web editorka, redaktorka

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: