Aj umývanie a rozčesávanie DETSKÝCH vláskov môže byť príjemným voňavým zážitkom

PR článok | 31. august 2009

PR článok: Umývanie vlasov býva pre niektoré malé deti takmer horor a pre tie ostatné tiež nie najpríjemnejší zážitok.

Umývanie vlasov býva pre niektoré malé deti takmer horor a pre tie ostatné tiež nie najpríjemnejší zážitok. Mamy sa veľmi často pred kúpaním svojich ratolestí stretávajú s detským vyjednávaním: „Mami, ale vlasy nie!“. Voda na tvári im nie je veľmi príjemná a ak sa k tomu pridá šampón, ktorý sa dostane do očí, tak je oheň na streche.

Pokiaľ sú vlasy krátke, stačí ich osušiť a je dobre. Dievčatá, i tie najmenšie, však vedia, že dlhé vlasy sú krásne, veď všetky princezné sú dlhovlasé! A na tie zväčša po umytí vláskov čaká tá najzložitejšia vec. Vlasy sú čisté a voňavé, ale... väčšinou aj poriadne zamotané. A rozčesávanie nielen zaberá čas, ktorý vedia deti využiť oveľa príjemnejšie, ale vie poriadne potrápiť nielen deti, ale i rodičov. Rozčesávanie sa preto často stretáva s protestmi a plačom. Ak presviedčanie o tom, že krátke vlasy sú oveľa lepšie a vlastne ich vôbec rozčesávať netreba, nepomáha, je potrebné dať na rady odborníkov.

Slzám, štípaniu očí a protestom pri umývaní detských vlasov zabráni šetrná receptúra šampónu a kondicionéru v jednom - Schauma Kids 2 v 1 s dvojitým účinkom. Je prispôsobená jemnej detskej vlasovej pokožke, nedráždi ju a navyše krásne vonia. Máte na výber 2 vône – jahodovú a multivitamínovú. Detské šampóny s kondicionérom Schauma Kids navyše obsahujú komplex vitamínov a ošetrujúcich zložiek, ktoré posilňujú detské vlásky. Šampóny s kondicionérom sú určené na každodenné používanie. Vlasy sú krásne, lesklé a poddajné.

Aby bolo rozčesávanie ešte jednoduchšie a dlhé vlasy chránené pred zamotávaním, okrem šampónu s kondicionérom pomôže Schauma Kids sprej na ľahké rozčesávanie detských vlasov. Vďaka nemu je po umytí jednoduché rozčesať i nepoddajné dlhšie vlasy. Stačí ho nastriekať na vlasy, prečesať a na detských vlasoch zostane len jemná jahodová vôňa.

Na všetkých výrobkoch Schauma Kids deti potešia modrí škriatkovia s bielymi čiapočkami  - Šmolkovia, ktorí rozveseľujú deti na celom svete už viac než 50 rokov. Kompletnú sériu Schauma Kids – šampón s kondicionérom 2 v 1 a sprej na ľahké rozčesávanie nájdete v reťazcoch DM Drogerie Markt, Hypernova, Kaufland, Carrefour a v hypermarketoch Tesco.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: