ZĽAVA na detské časopisy pre členov KLUBU MAMA a ja

Redakcia | 29. Jan 2020
ZĽAVA na detské časopisy pre členov KLUBU MAMA a ja

Sme radi, že ste sa k nám do KLUBU pridali. Je vás takmer 7 000. Členstvo v Klube má mnoho výhod. Okrem ročného predplatného časopisu Mama a ja získavate aj zľavy na všetky detské časopisy - a tie sa vám pri zábave doma zídu. POZRITE!

Ešte nie ste členmi KLUBU MAMA a ja?

Pozrite si všetky naše exkluzívne informácie o Klube MAMA a ja online už dnes, preštudujte si náš Klub od A po Z a postupne sa s nami zabávajte, vzdelávajte a najmä užívajte voľný čas efektívne. 

Získajte zľavu na predplatné detských časopisov

Včielka

Časopis pre najmenších

Viem, že Ti čítanie ešte robí problém, no aj to, že sa rád hráš, lepíš samolepky, kreslíš, počítaš, vyfarbuješ. Zaujíma ťa ako sa píšu písmenká, máš rád básničky a rozprávky. Chceš spoznať prírodu a celý svet. 
Kód TU:

Adamko

Časopis pre deti, ktoré chcú vedieť viac

Učíš sa čítať a písať prvé písmenká? Tak potom sa musíš zoznámiť s Adamkom! Ukáže ti veľa zaujímavých vecí, pomôže s čítaním, počítaním, kreslením a objavovaním sveta okolo seba. Vyrábaj, lúšti, objavuj, tvor a smej sa spolu s ním! V stredovej prílohe nájdeš vždy vystrihovačky alebo nálepky k úlohám aj pre zábavu.
Kód TU:

Zornička

Časopis pre všetkých zvedavých školákov

Viem, že ti čítanie nerobí problém, že si zvedavý a chceš sa dozvedieť stále viac o svete, prírode. Rád lúštiš s kreslíš, striháš a tvoríš. No najradšej sa zabávaš a smeješ. 
Kód TU:

Prehľad všetkých zliav, ktoré získavaš členstvom v KLUBE MAMA a ja nájdeš TU:

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: