Testovali sme ovocné kapsičky a chrumky SUNAR BIO

Redakcia | 21. november 2020
Sunar

Sunar ovocné kapsičky a detské snacky patria k tým typom produktov pre deti, ktoré ocení každá mama.

Narýchlo zabaliť do tašky, prihodiť do auta, či na desiatu do školy.

Klasika vyhráva

Z rôznych príchutí ovocných kapsičiek vyhráva u väčšiny mamičiek klasika a to jablko-banán-mrkva, ale aj novinka: jablko – banán- čučoriedka ulahodila 40% opýtaných. 

Pre mamy je dôležité, aby deťom ponúkli pochúťku, ktorá je zdravá a preto ocenili, že zloženie týchto kapsičiek je BIO. Ekologický obal je ďalšou kvalitou, ktorá získala sympatie u testujúcich.

Mamy ocenili aj zdravé pamlsky v podobe chrumiek. Všetci vieme, že deti radi mlsajú medzi jedlami, na cestách alebo počas hry na ihrisku. Každá mama má v zásobe niečo pod zub. Okrem praktických kapsičiek sú chrumky skvelým nápadom. Navyše, ak je ich zloženie BIO a s vyšším podielom zeleninovej zložky.

BIO chrumky potešili nielen deti  

Mamy príjemne prekvapili hráškové struky, v ktorých bolo hrášok naozaj cítiť, ale jednotkou -  a na tom sa zhodlo 70 percent -  sú mrkvové kolečká. Zaujímavý tvar, bez prídavkov cukru a soli. Na chrumkách si pochutili nielen deti, ale aj mamy, ktoré vymenili nezdravé chipsy a snacky za túto alternatívu a väčšina pri nej aj zostane.  

Cenu za tieto produkty označili mamy za primeranú.

sunar

Kedy mamy nakupujú kapsičky a chrumky deťom  

  • ako snack popoludní
  • väčšinou na cesty autom alebo vlakom, deti vždy niečo pýtajú
  • keď sú deti po večeri hladné, tak namiesto nezdravých chipsov sú tieto chrumky dobrá alternatíva. Takže vždy keď sú v akcii, ich kúpime do zásoby.
  • do kočíka na zabavenie, keď je malý mrzutý. Tiež ich máme zo sebou na návštevách, nepapá sladkosti, takže vytiahnem chrumky a vyhneme sa plačom. Dám ich hostiteľovi a malý je spokojný, že niečo dostal.
  • na oslavy, alebo keď čakáme návštevy s malými deťmi.
  • na výlety a na dlhšie prechádzky.  

Mnohé mamy ocenili, že sme im vďaka testovaniu sprostredkovali ďalšie možnosti, čo ponúknuť deťom. Ovocné kapsičky a chrumky SUNAR zostanú v ich domácnostiach dobre zapísané.  

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: