Spoločnosť L'Oréal pomáha ľuďom v prvej línii

L'Oréal | 9. Apr 2020
L'Oréal
foto: L'Oréal

L'Oréal spúšťa v Českej a slovenskom republike plán solidarity na podporu miestnych komunít v boji s koronavírusom.

Spoločnosť L'Oréal venuje viac ako 75 000 produktov v Českej republike a na Slovenskú, vrátane hydro-alkoholových čistiacich gélov na ruky, nemocniciam, lekárňam, supermarketom, hypermarketom a drogériám. Opatrenia prijaté spoločností v Českej republike a na slovenské sú súčasťou širšieho programu solidarity realizovaného skupinou L'Oréal v celej Európe na podporu boja proti koronavírusy.

L'Oréal pomáha v čase koronakrízy

Opatrenia prijaté spoločnosťami L'Oréal Česká republika a L'Oréal Slovensko sú:

  • Solidarita s pracovníkmi v zdravotníctve, lekárňach, super / hyper marketoch a drogériách:
    Továrne L'Oréal už začali s výrobou hydro-alkoholových čistiacich gélov na ruky pod značkami La Roche-Posay, Garnier a L'Oréal Paris. Spoločnosť L'Oréal venuje v nasledujúcich týždňoch pre lekárov, lekárnikov, maloobchodníkom v Českej republike a na Slovensku  viac ako 75 000 kusov hydro-alkoholových čistiacich gélov na ruky;
  • Solidarita so zdravotníckym personálom, ktorý čelí súčasnej situácii v prvej línii: pretože je dôležité pomáhať zdravotníckemu personálu, ktorý v týchto dňoch čelí extrémnym pracovným podmienkam, vrátane suchej pokožky, kvôli intenzívnemu používaniu dezinfekčných gélov na ruky a tvárových masiek, L'Oréal venuje výrobky starostlivosti o pleť (starostlivosť o ruky a tvár) nemocniciam a zdravotníckym zariadeniam naprieč Českom a Slovenskom;
  • Solidarita s osobami v núdzi: L'Oréal Česká republika a Slovensko venujú výrobky osobnej hygieny organizáciám podporujúcim zraniteľné osoby.

L'Oréal

Solidarita je v tomto čase dôležitá

Brigitte Streller, generálna riaditeľka L'Oréal Česká republika a L'Oréal Slovensko, uviedla: "Chceme ukázať solidaritu s našimi miestnymi komunitami, ktoré čelia tejto mimoriadnej krízovej situácii, a chceme vyjadriť vďačnosť a podporu všetkým tým, ktorí podnikajú mimoriadne kroky v boji proti tejto pandémii. Verím, že je našou zodpovednosťou prispievať ku kolektívnemu úsiliu a som hrdá na to, že vidím mobilizáciu a odolnosť našich tímov, ktorí sa chcú zapojiť a pomôcť v tomto bezprecedentnom čase." 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: