Šikovné nákupy pre deti a pre seba? Vieme ako na to. Nie je to zložité!

Šikovné nákupy pre deti a pre seba? Vieme ako na to. Nie je to zložité!
30.11.2018 v kategórii Infošky, autor PR, foto: PR

Zabudnite na scény v nákupnom centre, plačúce deti a preplnené obchody. Deti sa chcú hrať a nie vyberať si nové oblečenie. Doprajte sebe aj im viac voľného času a nákupy si začnete užívať. Ako na to?

Nakupujte online a ušetrite si nervy, čas a hlavne peniaze! Online nakupuje už 60 % žien na Slovensku a ak ešte nie ste medzi nimi, je najvyšší čas.

Peniaze späť - z každého nákupu? Prečo nie?

Je jedno či ste práve tehotná a zháňate si výbavičku pre bábätko, alebo už deti máte a pokračujete s nákupom trochu väčšej výbavy :) Je nám jasné, že nákupy idú do peňazí. Niečo je potrebné, niečomu proste neodoláte. Viete ale, že sa z nákupov na internete dá získať časť peňazí späť na Váš účet? Je to jednoduché, zdarma a hovorí sa tomu cashback.

Katarína z Nitry sa zaregistrovala na Plnej Peňaženke. Má trojmesačné dievčatko, Veroniku, pre ktorú nakupuje na Hej.sk nevyhnutnosti ako plienky, vlhčené servítky a mnoho ďalších vecí. Nakupuje
však aj v iných obchodoch a za tri mesiace nakupovania získala naspäť 32 €.

Je to jednoduché a šikovné

Katarína sa zdarma zaregistrovala a nakupuje vo svojich obľúbených e-shopoch, tak ako je zvyknutá. Sleduje akcie a na svoj účet zbiera euro po eure. Žiadne vernostné body, ale naozajstné peniaze, ktoré si môže nechať kedykoľvek previesť na svoj bankový účet. Takto môže nakupovať nielen na Slovensku ale aj v Čechách, v Číne, alebo získať vyššiu čiastku z rezervácie ubytovania na Bookingu.

Podrobne je celý vernostný program popísaný na stránkach Cashback portálu Plná Peňaženka.

Ďalšie peniaze za pokec s kamarátkami

Každá mama na materskej si okolo seba vytvorí okruh nových kamarátok s podobne starými deťmi. A keď im o cashbacku povie pri poobednej káve a pošle im svoj odkaz, budú ju mať ešte radšej. Kamarátky budú za svoje nákupy zbierať svoje cashbacky a Vám tak na účet pribudne bonus za ich odporučenie.

Bežné nákupy aj Vianočné darčeky

Internetové nákupné košíky sa denne plnia rôznymi produktami a väčšina z nich sa podobá, alebo dokonca opakuje. Tehotenstvo a materstvo má podobný priebeh u všetkých žien. Čo a kde nakupujeme najčastejšie?

●    Astratex.sk - podprsenky na dojčenie a tehotenské nohavičky s vysokým pásom, klasické aj sexy spodné prádlo
●    Zoot.sk - tehotenská móda a oblečenie pre celú rodinu
●    Hej.sk - jednoducho všetko od elektroniky, až po doplnky do domácnosti
●    Notino.sk - líčenie, starostlivosť o vlasy, kozmetika, parfémy
●    Bambino.sk a Feedo.sk - všetko pre našich najmenších
●    Pilulka.sk - online lekáreň, navyše s oddelením pre matku a dieťa

Samozrejme vám všetky vyššie spomenuté obchody poskytnú aj cashback z vašich nákupov. Jednoducho, nakupujte s radosťou!

Tip autorky na záver

Nemáte čas vyhľadávať či práve váš obľúbený obchod spolupracuje s Plnou Peňaženkou? Nelámte si hlavu a nainštalujte si do svojho prehliadača jednoduchý doplnok s názvom Lišta do prehliadača. Lišta je zdarma a pomôže vám s nákupmi aj do budúcna. Zakaždým, keď na internete natrafíte na obchod, v ktorom je možné získať cashback, lišta vás upozorní. Naviac vás za jej inštaláciu odmeníme bonusom 0,5 €. Prinesie vám samé pozitíva a jej inštaláciu rozhodne neoľutujete!

Fotogaléria