Pripravte sa na krásny deň plný zábavy, šantenia, ale aj poučných tém a aktivít pre najmenších ale aj pre staršie deti a rodičov.

Redakcia | 19. Nov 2019
Pripravte sa na krásny deň plný zábavy, šantenia, ale aj poučných tém a aktivít pre najmenších ale aj pre staršie deti a rodičov.

Pripravte sa na krásny deň plný zábavy, šantenia, ale aj poučných tém a aktivít pre najmenších ale aj pre staršie deti a rodičov. Už túto nedeľu!

ZAJO TURBO, obľúbený detský hrdina z našich festivalov a kohútik Ťuki idú po prvýkrát navštíviť deti na východ Slovenska. A teda bude to parádna návšteva.

NARODENINOVÝ MAGENTOVÝ CIRKUS

Dostali totižto pozvanie od nákupného centra EPERIA SHOPPING MALL osláviť spolu so všetkými deťmi a rodičmi z východného Slovenska 2. narodeniny! 

A tak si títo dvaja veľkí kamaráti vymysleli, že všetkým pripravia NARODENINOVÝ MAGENTOVÝ CIRKUS, na ktorý prídu spoločne s kúzelníkom Petrom Šestákom, Šašom Jarom, klaunmi z Teáter Komika, akrobatmi, žonglérmi a cirkusovými umelcami z Cirkus Kus a Cirkus Romána, ktorých vedie Zuzana Haasová.

Na podujatí nebudú okrem krásnych maskotov žiadne živé zvieratá. No a aký by to bol TELEKOM DETSKÝ FESTIVAL, keby na ňom chýbal Miro Jaroš.

telecom festival

A to nie je všetko, keďže ide o narodeniny, Zajo Turbo a Ťuki si pre nás pripravili narodeninový darček a na oslavu zavolali aj SPIEVANKOVO.

Okrem toho vás čaká viacero zaujímavých zón ako Barbie Zóna, Hot Wheels Zóna, či Ťuki Zóna. TELEKOM DETSKÝ FESTIVAL už tradične prináša aj Zónu Zdravia a Vzdelávania. Tú bude mať tentokrát pod patronátom Kid Genius.

Nebude chýbať ani Zóna Športu s Detskou atletikou, či technologická zóna s Lenovom, v ktorej bude prebiehať turnaj vo Fortnite o zaujímavé ceny a mnoho ďalšej zaujímavej zábavy.
Príjemným spestrením bude popoludňajší cirkusový pochod centrom, do ktorého sa budú môcť za zvuku rytmov skvelých bubeníkov z Bubnovej show Batida zapojiť úplne všetci.

Všetky dôležité informácie nájdete na www.detskyfest.sk alebo na Facebooku @Telekom Detský festival. Tešíme sa na vás. 

Generálny partner podujatia – Slovak Telekom

Podujatie je ZADARMO a prinášajú vám ho agentúry Be Cool a 8P.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: