OTESTUJTE tekutú mliečnu výživu HiPP 2 BIO Combiotik® pre deti vo veku 6-12 mesiacov

Redakcia | 26. marec 2021
HIPP
foto: Hipp

Už žiadne odmeriavanie správneho pomeru instantného mlieka, prevárania vody a čakania na vychladnutie.

HiPP 2 BIO Combiotik

Tekuté mlieko HiPP 2 BIO Combiotik® je pripravené na okamžité podanie, vhodné už pre polročné bábätká. Chcete ho bezplatne vyskúšať? Prihláste sa do nášho testovania!

Čím je HiPP 2 BIO COMBIOTIK® tak unikátny?

  • Bez zbytočných príprav a ohrievania:
    Už žiadne odmeriavanie správneho pomeru, prevárania vody a čakania na jej vychladnutie. Tekuté mlieko HiPP 2 BIO Combiotik® je pripravené na okamžité podanie. Mlieko nie je potrebné ani ohrievať, stačí len pred použitím fľaštičku pretrepať.
  • Vyvážené zloženie:
    Inšpirované materským mliekom, z cukrov obsahuje iba laktózu, takže ním svoje bábätko môžete kŕmiť tak často, ako materským mliekom. Výživa má PRAEBIOTIK® *, správnu funkciu imunitného systému tiež podporujú vitamíny C a D, železo zasa prispieva k normálnemu rozvoju kognitívnych schopností. Omega-3 ALA je dôležitá pre rozvoj mozgu a nervových buniek a DHA prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat. Naviac je mliečko vďaka smotane veľmi chutné.
  • Pre jednoduché cestovanie:
    Teraz sa kŕmenia môže ujať pokojne otecko alebo babička. Na uzáver pasujú vybrané cumlíky, alebo mliečko prelejte do svojej obľúbenej fľaštičky. Balenie je navyše znovu uzatvárateľné, takže možno mliečko dávkovať podľa potreby.

hipp testovanie

Chcete testovať Tekutú mliečnu výživu HiPP 2 BIO Combiotik®?

Na testovanie vyberieme mamičky, ktoré majú dieťa vo veku od 6.-12. mesiacov.

CHCEM SA prihlásiť na testovanie

Viac informácií sa dozviete na stránkach HiPP »

Dôležité upozornenie: Potravina pre zvláštnu výživu. Dojčenie je najlepší spôsob výživy dieťaťa. Výživu konzultujte s lekárom. Ako všetky pokračovacie mlieka obsahuje HiPP vitamíny C a D, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a hipp.cz.

* Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: