Čo nájdete v aprílovom Adamkovi?

Redakcia | 1. apríl 2021
Adamko apríl

Časopis Adamko dobre poznajú všetci prváci, no hravo naučí a zabaví aj deti iných vekových kategórií.

Aj toto číslo je plné skvelých vecí, tentokrát zameraných najmä na spoznávanie zvierat a prírody. Veď apríl je predsa mesiac lesov!

Aprílový Adamko

  • Začneme básničkou o rôznych psích plemenách a rozprávkou o Vrabcovom Fit klube.
  • Presunieme sa k hádankám o domácich zvieratkách a dobre sa zasejeme na vtipoch. V maľovanej rozprávke spoznáme, aké rôzne vtáčiky nám vyspevujú za oknami a hneď sa pustíme do úloh pre predškolákov, malkáčov aj veľkáčov.
  • Teddy nám po anglicky predstaví svoju malú sesternicu a Adamko pripomenie, čo všetko má mať správny cyklista. Zistíme aj čosi zaujímavé o oblasti Podunajsko, a o bocianoch, ktoré tu žijú.
  • Porozprávame sa aj o našich emóciách a extra bystré hlavičky sa môžu pustiť do mriežkovaných úloh. Zoznámite sa s rozkošným, no ohrozeným útloňom a možno v našej listárni objavíte práve vaše dielo!

časopis Adamko

Ak máte šikovné rúčky čakajú vás tri rôzne maľovanky, z toho jedna mega obrovská! Po nich môžete prejsť na skladačky a poskladať si vlastného robota, papierový domček alebo veselý obrázok. Z papiera vás Adamko naučí vyrobiť aj zajka a mrkvičku s prekvapením a poskladať si origami rybku. 

Na konci časopisu vás čaká plagátik veselej žabky!

Chcete mať ADAMKA každý týždeň pohodlne doma?

Objednajte si predplatné a potešte deti kreatívnou zábavou. 

CHCEM SI OBJEDNAŤ ČASOPIS ADAMKO

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: