Členky KLUBU MAMA a ja testovali produkty značky BABYSMILK

Redakcia | 10. máj 2022
Členky KLUBU MAMA a ja testovali produkty značky BABYSMILK

Balíček, ktorý poteší dieťatko aj mamu s produktami značky BABYSMILK, respondentky príjemne prekvapil.

Značka BABYSMILK nie je našim čitateľkám neznáma, pozná ju až 90% respondentiek. Zaujal ich na nej najmä fakt, že obsahuje len mliečne zložky – mliečny tuk a Colostrum. O pozitívnych účinkoch boviného colostra nielen  u detí ale aj u dospelých, vedelo až 60% opýtaných. 

Mamičky testovali:

  • BABYSMILK ® PREMIUM 2 ako jediné dojčenské mlieko obsahuje Colostrum („prvé mlieko“), ktorého súčasťou je celý rad prvkov dôležitých pri vývoji dojčaťa. Dlhoročné výskumy a patentovaná receptúra umožnila vytvoriť dojčenskú mliečnu výživu bez  akýchkoľvek rastlinných olejov a emulgátorov. Mliečny tuk je zdroj vitamínov A, D, E a K a je nevyhnutná zložka pri raste a vývoji dieťaťa.
  • BABYSMILK balzám proti striám s Colostrom 50ml
    Telový balzám na strie a starostlivosť o pleť a pokožku. Podporuje syntézu kolagénu a spevňuje povädnutú pleť. Vďaka svojmu zloženiu účinne znižuje veľkosť a hĺbku strií a bráni vzniku nových. Účinné zložky ALGACTIV, STRIOVER a COLOSTRUM zabezpečujú vysokú účinnosť a rýchly efekt. 

Respondetky boli s obsahom balíčka veľmi spokojné. Potešila ich najmä veľkosť balenia dojčenského mlieka a balzám proti striám, ktorého účinok zaznamenali už po 28 dňoch používania. 

Postrehy z testovania produktov BABYSMILK: 

Krém ma príjemnú vôňu, ľahko sa rozotiera a vstrebáva. Má výborný aplikátor. 

Mlieko sa dlhšie rozpúšťa, neobsahuje žiadne oleje a emulgátor. Zložením je výborné. Malého po ňom nezapekalo a zlepšil sa mu aj reflux. Sme veľmi radi, že sme mohli produkty vyskúšať.

Veľké balenie mlieka, ľahká roztierateľnosť krému, príjemná vôňa.

Mali sme možnosť vyskúšať na testovanie dojčenské mlieko Babysmilk Premium 2 a Babysmilk Balzam proti striám s Colostrom, pričom balzam bol skvelý, naplnil moje očakávania, konzistencia aj vôňa príjemné. Čo sa týka testovaného mlieka, tak patrí k tým lepším. Nášmu malému chutí, nemá "vedľajšie" účinky oproti iným odskúšaným značkám mliečnych výživ.

Krém je veľmi fajn. Krásne vonia, dobre sa rozotiera. S mliekom som tiež veľmi spokojná, žiadne problémy pri jeho pití neboli.

Mlieko výborné, ľahko sa pripravovalo, chutilo a nerobilo problémy. Krém bol tiež výborný.

Páčili sa mi obidva, som veľmi spokojná aj s mliekom aj s krémom.

Mlieko dcére chutilo, budeme v ňom pokračovať. Aj krém je veľmi dobrý. Pekne vonia, ľahko sa rozotiera. Budem ho používať aj naďalej.  

Ďakujeme, že ste sa zúčastnili testovania. Sledujte nás a pridajte sa do KLUBU MAMA a ja aj vy.  

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: