AKO SI SPRÍJEMNIŤ NAJBLIŽŠIE DNI

Redakcia | 24. Mar 2020
AKO SI SPRÍJEMNIŤ NAJBLIŽŠIE DNI

Milí rodičia,

v týchto dňoch, kedy je ovzdušie plné negatívnej atmosféry, vám Klub MAMA a ja ponúka možnosti, ktoré vás pri každodenných starostiach nielen rozveselia, ale aj dodajú množstvo dôležitých informácií - ponúkame vám kvalitné čítanie, súťaže, zábavu, ale aj šport v pohodlí vášho domova.

Veľa z vás sa na nás obracia s otázkou, ako sa počas tejto situácie dostanete k nášmu časopisu. Vedeli ste, že ako člen Klubu PREMIUM máte okrem printového predplatného časopisu MAMA a ja aj digitálne úplne zadarmo?

Ak máte bezplatné člentvo BASIC, zvýšte si ho na PREMIUM a využívajte všetky extra výhody PREMIUM KLUBU len za 17 € ročne. Stanete sa tak majiteľom ročného predplatného MAMA a ja v print aj online verzii a časopis vám tak príde každý mesiac priamo domov. To ale nie je všetko. 

preplatne mama a ja

Vašou registráciou do Klubu MAMA a ja získavate jeden z krásnych welcome darčekov a narodeninové darčeky pre vaše deti.

Posielame plyšákov Klubíkov, DVD známych detských slovenských umelcov, podbradníček, uteráčiky a umývacie rukavice značky Kuniboo od nášho hlavného partnera - spoločnosti Kaufland.

Klub Mama a ja

Aby ste ich obdržali, vyplňte pri registrácii aj svoju adresu.

Budujte si s Klubom MAMA a ja imunitu

PREMIUM členovia majú u nás až 20 % zľavu na lipozomálne doplnky výživy, ktoré fungujú na báze nanotechnológie a na rozdiel od väčšiny iných doplnkov sa takmer stopercentne vstrebávajú v čreve a odtiaľ putujú na to miesto v organizme, kde sú reálne užitočné. 

Deti pohyb potrebujú, ideálne taký, ktorý bude pre ne aj zábavou. Poznáte KIDshaker? 
Detičky sa vďaka tomuto cvičeniu naučia základné cvičebné prvky hravou formou, jednoduché tanečné variácie, precvičia si hlasivky spevom a naučia sa čo – to o zdravom životnom štýle. Tak prečo trochu tie naše ratolesti neunaviť, nech sa im lepšie spí. Vďaka tomu, že ste naším členom, máte mesiac cvičenia úplne zadarmo. Potom už snáď aj tá škola konečne opäť začne :)

Veríme, že sme vám dali dostatok zaujímavých inšpirácií, ako toto zvláštne obdobie prežiť v zdraví a s úsmevom na tvári.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: