Ako dopadol test detskej kozmetiky Klorane Bébé?

Redakcia | 27. november 2020
KLORANE

Do testovania sme vyberali mamičky s malými deťmi, ktoré majú citlivú pokožku.

Členky KLUBU Mama a ja testovali jemnú detskú kozmetiku s výťažkom z BIO nechtíka. KLORANE je medzi mamičkami pomerne známa značka a viac ako polovica respondentiek ju poznala. 

Testovanie pre bábätká: Jemný umývací gél na telo a vlasy a hydratačný krém francúzskej značky

Oba tieto prípravky obsahujú upokojujúci BIO nechtík, sú VEGAN a flakóny sú vyrobené z časti už z recyklovaného plastu. 
Zaujímalo nás, podľa akých kritérií sa mamičky rozhodujú pri výbere kozmetiky pre bábätko? 
Väčšina opýtaných zvolí overenú značku, v prípade, že ide o výrobok, ktorý nepoznajú, tak volia skôr podľa zloženia produktu. Keďže ide o citlivú pokožku bábätiek, malo by byť čo najviac prírodného charakteru s minimom prídavných látok a parfumácie. Cenu považuje za dôležitú 20% respondentiek.

Čo je zaujímavé, až 40% mamičiek si vybralo značku kozmetiky pre dieťatko už pred pôrodom a to na základe odporúčaní, či predchádzajúcich skúseností so starším dieťaťom. Väčšina rodičov však  kozmetiku vyberá po narodení bábätka aj vzhľadom k citlivosti jeho pokožky.

Ako hodnotíte jemný umývací gél Klorane Bébé? 

Na tomto produkte mamičky najviac ocenili textúru a jednoduchý spôsob použitia. Čistá nechtíková vôňa bola pre respondentky príjemnou zmenou.    

Ako hodnotíte Hydratačný krém Klorane Bébe? 

Ľahká roztierateľnosť, výborná hydratácia a jemná textúra krému vyhovovala všetkým testujúcim. Nikto nezaznamenal alergickú reakciu, či podráždenie pokožky. Jemná, ale pritom špecifická vôňa výrobkov, je pri kúpeli aj po ošetrení pokožky, príjemná. 

Takmer 90% mamičiek hodnotí túto kozmetiku najvyššou známkou

KLORANE BEBÉ je francúzska dermokozmetika, ktorá  sa pyšní v priemere 97 % prírodným zložením, je vegánska a vhodná od narodenia.

Klorane

Klorane Bébé  môžete používať už od narodenia, prípravky sú testované dermatológmi a pediatrami.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: