Vyhrajte TOTSEAT!

Vyhrajte TOTSEAT!

1.4.2013

Jednoduchá, praktická, do domácnosti, do malej kabelky, do reštaurácie, na chate, na návštevu, kdekoľvek na cestách ... to všetko je Totseat.

Textilná stolička Totseat bola vyvinutá v spolupráci s odborníkmi na bezpečnosť a získala veľa ocenení. Spĺňa najprísnejšie európske normy EN 71-3 a BS7907 (britský štandard). Totseat možno použiť na stoličky všetkých tvarov, vrátane stoličiek s otvorenou chrbtovou časťou, s operadlom vysokým medzi 25 až 75 cm a šírkou menšou ako 53 cm. Je vyrobená z jedného kusu bezošvej látky vysokej gramáže. Môže sa prať v práčke pri 40 ° C a sušiť v sušičke. Textilná stolička Totseat je ideálna pre deti od 8 do 30 mesiacov. Plastovú taštičku možno využiť pre špinavý podbradník alebo plienky. Svoje uplatnenie si nájde nielen v každej domácnosti, ale aj pri výletoch a návštevách. Nesmie sa používať v aute, električke, autobuse, atď.

Materiál: 50% bavlna, 50% polyester, Totseat Denim 100% bavlna

Rozmer: zložená cca 18 cm vysoká x 12 cm šírka x 4 cm hlboká

Váha: 360 g

Aké sú výhody univerzálnej sedačky Totseat?

  • Zmestí sa do kabelky i cestovnej tašky
  • Nejedná sa len o cestovnú stoličku, slúži tiež k úspore miesta a financií
  • Rodičia nemusia kupovať objemnú jedálenskú stoličku, ktorá v priebehu používania aj potom, čo dieťa odrastie, zaberá v domácnosti nemalé miesto - životný priestor. Rodičom odpadá nákup tohto objemného kusu nábytku.
  • Pomocou Totseat dieťa sedí bezpečne v úrovni rodičov, teda nedochádza k tomu, že dieťa môže samo zo stoličky vyliezť.
  • Stolička, na ktorej je umiestnený Totseat, je bezpečnejšia ako akákoľvek detská jedálenská stolička, pretože dieťa sedí pod úrovňou stolové dosky a nemôže dôjsť k odrazeniu pomocou nôh o dosku a následnému prevráteniu celej stoličky.
  • Dieťa sa už od začiatku svojho stolovania učí sedieť na bežnej stoličke -  odpadá následné učenie stolovania u štandardných výšok stoličiek a stolov
  • Uľahčí mamičkám život pri návštevách reštaurácií, nemusia sa doprosovať a riešiť s čašníkom špeciálnu stoličku, všetko si zariadia priebehu niekoľkých minút samy.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Veronika Bilá Tratranská, Lomnica

Naďa Hartmanová, Košice

Daniela Lipková, Hlohovec