Vyhrajte dynamické podložky Dynasit!

Vyhrajte dynamické podložky Dynasit!

1.7.2014

Bolesti chrbtice trápia väčšinu našej populácie. Tým najhorším pre našu chrbticu je statický sed. Dlhodobé sedenie v školách, na pracovisku, prípadne pri našich záľubách vedie k degeneratívnym ochoreniam chrbtice.

Dnes nie je žiadna rarita, keď na operačných stoloch neurochirurgických kliník končia mladí, neraz menej ako dvadsaťroční ľudia. Doba počítačov, absencia pohybu, nesprávne návyky, to všetko si vyberá svoju daň. Predísť problémom s chrbticou je pritom jednoduché. Stačí byť zodpovedný sám k sebe, svojej rodine, svojim detičkám. Slovenský výrobca zdravotníckych pomôcok, firma YADO s.r.o prináša na náš trh dynamické podložky na sedenie. Produktové portfólio v sebe zahŕňa celkom štyri modely, kde každý z nich je riadne registrovanou zdravotníckou pomôckou Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv.

Dynamické podložky Dynasit menia statický sed na dynamický, svojou funkcionalitou je možné prirovnať ich k fitlopte, avšak s tým rozdielom, že na podložkách Dynasit cvičíte bez rušivého momentu a sú preto vhodné pre všetky sedavé pozície. Dynamické smerové podložky Dynasit boli vyvinuté v spolupráci so špičkovými lekármi akými bezpochyby sú primár neurochirurgickej kliniky ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku, MUDr. Róbert Rusnák PhD, primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia všeobecnej nemocnice Žiar nad Hronom MUDr. Anton Ďurkech a iní. Dynasit LIFE je určený pre všetkých ľudí od detí v školách, ktorým sa vďaka nemu zdravo vyvíja chrbátik, až po ľudí so sedavým zamestnaním. Odbúrava bolesti chrbtice, posilňuje hĺbkové svaly chrbtice a ocení ho tak zdravý človek z hľadiska prevencie, ako aj človek, ktorý už má problémy s chrbticou a hľadá efektívne riešenie.

Dynasit Comfort má rovnaké vlastnosti ako predchádzajúci model, avšak vďaka vynechaniu nafukovania stredovej časti je určený pre ľudí, ktorí majú hemoroidy či problémy s kostrčou, ktorá je pri sedení odľahčená. Dynasit Life+ je luxusnou verziou modelu Life a ponúka dve nafukovacie komory, nuž a Dynasit U, o ktorom sa dočítate aj v júlovom vydaní časopisu Mama a ja, je určený tehotným ženám, ženám po pôrode, či ľuďom po operácii hemoroidov, nakoľko absolútne odľahčuje kostrč, hrádzu, konečník, ako aj reprodukčné orgány. Dynasit, to sú moderné dizajnové zdravotnícke pomôcky, ktoré prinášajú pohodlie a zdravie. Viac informácii na www.dynasit.sk

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Zuzana Paprskarová, Bratislava

Pavol Kundek, Svit

Zuzana Imreczeová, Štrkovec