Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov pre vašich najmenších

Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov pre vašich najmenších

19.2.2018

V zimných mesiacoch  je pokožka vášho dieťatka častokrát vystavená  nepriaznivým vplyvom chladného a sychravého počasia.  Pre zvládnutie tohto náročného obdobia vám odporúčame použiť produkty dm značky alverde Baby, ktoré nájdete v každej predajni dm drogerie markt.

alverde Baby ošetrujúce telové mlieko, 200 ml

Ošetrujúce telové mlieko s Bio bambuckým maslom a extraktom z kamiliek dodáva hydratáciu počas 24-hodín a rýchlo sa vstrebáva. Ľahko roztierateľné zloženie s Bio aloe vera, nechtíkom a neutrálnou hodnotou pH ošetruje a chráni pokožku dieťatka pred vysušovaním a napomáha k jej upokojeniu.

alverde Baby krém do nepriaznivého počasia, 50 ml

Chlad, vietor a drsné počasie nemajú s produktami pre starostlivosť o deti žiadnu šancu. Detský krém s extraktom z kamiliek a s obsahom Bio bambuckého masla posilňuje ochrannú vrstvu pokožky a tvorí upokojujúci ochranný film. Citlivá detská pokožka bude intenzívne ošetrená a hydratovaná.

alverde Baby umývacia emulzia a šampón, 200 ml

Komplex účinných látok s extraktom z kvetov kamilky čistí a ošetruje jemnú detskú pokožku bez vysušenia. Zloženie s Bio bambuckým maslom dodá pokožke zamatovo mäkký pocit a upokojí citlivú pokožku hlavy dieťatka. Mandľový olej dodá vlasom hebkosť a uľahčí rozčesávanie.

 

 

Zo správnych odpovedí vylosujeme tri šťastné mamičky, ktoré získajú balíček produktov pre najmenších v hodnote 20 € od spoločnosti dm drogerie markt.

Súťaž trvá od 19.2.2018 do 25.2.2018.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Andrea Kuníková, Šenkvice

Miroslav Chomo, Liptovský Hrádok

Ľudmila Vandáková, Modra