POZOR, súťaž!!! Čistý nos je pre novorodenca mimoriadne dôležitý

POZOR, súťaž!!! Čistý nos je pre novorodenca mimoriadne dôležitý

14.3.2018

Po pôrode musí novorodenec prejsť mnohými zmenami, vďaka ktorým sa prispôsobuje novým životným podmienkam mimo tela matky. Už niekoľko sekúnd po pôrode dieťa začína samostatne dýchať. V prvých mesiacoch života deti dýchajú predovšetkým nosom, nevedia dýchať ústami. Udržanie čistého a priechodného nosa prispieva k lepšiemu dýchaniu, uľahčuje dojčenie a kŕmenie a zlepšuje spánok dojčiat.

Pravidelné čistenie nosa pomáha regenerovať a posilňovať nosovú sliznicu, čím pomáha chrániť celý organizmus. Jedným z najpríjemnejších, najbezpečnejších a najúčinnejších spôsobov ako čistiť nos Vášho dieťatka už po narodení je používať mikrosprej morskej vody STÉRIMAR™ baby.

Stérimar baby je mikrosprej morskej vody vhodný na dennú hygienu nosa pre deti  od 0 rokov veku. Je 100% prírodný, izotonický (fyziologický), bez konzervačných látok. Izotonický roztok znamená, že koncentrácia solí je rovnaká ako v bunkách ľudského tela.  

Stérimar baby má špeciálny anatomicky tvarovaný aplikátor s bezpečnostnou zarážkou a jemný tlak vstreku je prispôsobený detskému nosu.

Stérimar je zdravotnícka pomôcka. Kúpite ho v každej lekárni.

Viac info na www.sterimar.sk

Súťaž bola ukončená. 

Mená výhercov:

 

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Anna Jusková, Sabinov
Mária Frnová, Martin - Priekopa
Jana Štefanaková, Čana
Marcela Vašková, Valča
Július Nagy, Nesvady