POZOR, SÚŤAŽÍME! ...Na dlhé prechádzky i na cesty – pre mamu i pre bábätko...

POZOR, SÚŤAŽÍME! ...Na dlhé prechádzky i na cesty – pre mamu i pre bábätko...

21.12.2017

Isto dôverne poznáte tú situáciu, keď sa balíte na prechádzku alebo na výlet a množstvo drobností, ktoré musíte pobaliť od náhradného oblečenia až po zdravé papanie je pomaly nespočetné... 

Vždy toho nabalíte viac než dosť? Pomocníkov na cesty nikdy nie je dosť. Praktické kapsičky Sunárek do ručičky, zvlášť tie ovocné, pozná asi každá mama a najmä drobci. Čistá ovocná kaša bez prianého cukru, či iných nezmyslov, je vždy istota, ktorá v kabelke nezavadzia. Podobne praktické sú i Sunárek do ručičky – hotové jedlá.  Teraz môžete vyhrať takýto skvelý balíček na cesty aj s praktickou dekou a termohrnčekom s krásnou grafikou od Kristíny Farkašovej, stačí len zodpovedať na otázku nižšie.

So Sunárkom do ručičky sa vám teraz bude baliť na výlet jednoduchšie. Či už budete chcieť bábätku zabezpečiť desiatu v podobe ovocnej výživy alebo mu zabezpečiť plnohodnotný obed so Sunárkom hotové jedlo v piatich rôznych príchutiach. Sunárek do ručičky môžu začať papať vaše bábätká od ukončeného šiesteho mesiaca. A tým, že je kapsička do ruky praktická, vaše dieťatko na chvíľu zabavíte a vy si môžete v kľude vypiť svoju obľúbenú kávu v dizajnovom termohrnčeku.

Vyhrať môžete: 5x balíček, ktorý obsahuje 5x Sunárek do ručičky hotové jedlo, deku a termohrnček

Súťaž trvá do 31. 12. 2017

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Marianna Černická, Čab

Paula Gamrotová, Raková

Monika Jozafová, Nové Zámky

Monika Kaczorová, Bratislava

Anna Gulášová, Lipany