Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov

Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov

11.2.2020

ZAPOJTE sa a vyhrajte

BALÍČEK obsahuje:

babylove mamazeit masážny balzam, 150 ml

S masážnym balzamom sa dá účinne predchádzať tvorbe strií a jemná masáž vám poskytne zaslúžený relax. Vďaka špeciálnemu zloženiu s obsahom aktívnej zložky koenzým Q10 a bambuckého masla bude pokožka dokonale hydratovaná, pružná a vláčna.

babylove mamazeit masť na bradavky, 30 ml

Masť na bradavky s vysoko hodnotnými prírodnými zložkami, s obsahom slnečnicového a kokosového oleja, ktoré pokožku upokojujú a podporujú jej ochrannú funkciu, poskytuje počas dojčenia každodennú starostlivosť pre citlivé a namáhané bradavky. 

babylove mamazeit ošetrujúci olej, 250 ml

Ošetrujúci olej so slnečnicovým, olivovým a mandľovým olejom hydratuje pokožku a podporuje jej ochrannú funkciu. Bohatá receptúra dodá pokožke väčšiu elasticitu a pri pravidelnom používaní predchádza tvorbe tehotenských strií. 

babylove mamazeit sérum na strie, 50 ml

Sérum na strie poskytne namáhanej pokožke intenzívnu starostlivosť počas tehotenstva ako aj po pôrode. Vďaka špeciálnemu zloženiu s ReperfSkin-komplexom zmierňuje príznaky strií, chráni jemnú kožu pred vysušením a dodá jej potrebnú hydratáciu. Po použití séra bude pokožka pružnejšia a jej vzhľad sa na postihnutých miestach viditeľne zlepší.

Mivolis tablety A-Z Mama, 60 ks

Výživový doplnok s vitamínmi, minerálnymi látkami a stopovými prvkami vhodnými pre tehotné, dojčiace ženy a ženy, ktoré sa chystajú mať deti. 

dmBio čaj na podporu dojčenia, 30 g

Napíšte správnu odpoveď a traja z vás získajú balíček produktov v hodnote 15 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Blahoželáme - Mariane Moravčíkovej z Rimavskej Soboty, Eve Garajovej z Banskej Bystrice a Zuzane Uhrinčaťovej z Bratislavy.