Súťažte a vyhrajte skvelé spoločenské hry!

Súťažte a vyhrajte skvelé spoločenské hry!

24.12.2012

Veľký závod

Pozor! Pozor! Preteky o Zlatý piest môžu začať! Medzi autami z Chladičových kúpeľov sa začal boj. Aj ty si môžeš zmerať sily a pokúsiť sa zvládnuť trasu vedúcu nebezpečným kaňonom, zložitou križovatkou a ostrými zákrutami. Naštartuj a staň sa majstrom volantu!

Večierok u Snehulienky

Po náročnom pracovnom dni v bani sa trpaslíci ponáhľajú k Snehulienke. Dnes je mimoriadny deň - Snehulienka usporiadala špeciálnu oslavu! Cieľom hry je čo najrýchlejšie prevedenie trpaslíka lesom tak, aby šťastne dorazil na oslavu u Snehulienky. Kto skôr príde, ten skôr melie!

Veľká hora múdrosti

Chcete obohatiť svoje znalosti o prírode alebo ste odborníkom vo svete zvierat a dokážete ľahko poraziť svojich súperov? Odpovedajte na otázky a pretekajte sa s ostatnými hráčmi na svojej ceste na vrchol. Hra obsahuje niekoľko variantov. Otázky sú rozdelené do štyroch kategórií s rôznym stupňom náročnosti. Veľmi jednoduché otázky pre mladšie deti a ťažšie pre obohatenie vedomostí o prírode starších hráčov. Dobrá zábava zaručená! Šplhajte sa po vedomostiach a zdolajte „Veľkú horu múdrosti“!

Okavango

Ejha!  Bystrý prúd oddelil mláďatá od rodiny! Jedinou záchranou je prejsť po plávajúcich pňoch na ostrov, kde na nich čaká mama. Len aby sme nenaďabili na krokodíla… Hra spočíva v privedení mláďat až do cieľa, čiže na ostrov, na ktorom ich čaká mama. Zvieratká sa môžu pohybovať po ostrovoch a plávajúcich polenách dreva. Nezabúdajte však, že pníky každú chvíľu menia svoju polohu a medzi nimi môže plávať krokodíl.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Mirka Smrekovcová, Sobrance

Silvia Kollerová, Bratislava

Pavlína Hanková, Žilina

Zuzana Repuchová, Piešťany