Súťažíme spevavo!

Súťažíme spevavo!

1.10.2012

To tu ešte nebolo! Na našom webe súťažíme spevavo! Ako je to možné? Jednoducho! 5 z vás, ktorí správne odpoviete na súťažnú otázku, dostane veselé CD Detské hity 2 - plné skvelých pesničiek! No povedzte, nebude vám do spevu, ak vyhráte?

O čo súťažíme?

Novinka pre všetkých, ktorí radi spievajú a tancujú! Druhé pokračovanie Detských hitov, spolu 17 časom overených pesničiek z večerníčkov, tv seriálov, filmov, či neprekonateľná autorská dielňa Petra Nagya. Len samé hity a k tomu 3 karaoke verzie, ktoré určite potešia aj rodičov a aspoň na chvíľu nostalgicky zaspomínajú na svoje detské časy, keď čakali pred telkou kým začnú Gumkáči, Arabela, Tom & Jerry, Macko Uško, Káčerovo, či Šmolkovia. Netreba však zabudnúť ani na pesničk,y ktoré sa vaše ratolesti naučili od vás alebo v škôlke ako je napríklad Bola raz malá hviezdička v podaní rovnako starých detí.

Kde to môžete kúpiť?

Toto skvelé CD si môžete zakúpiť v eshope www.mamaaja.sk - TU!

Čo ešte máme?

Ak u nás v súťaži nevyhráte, CD Detské hity 2 si môžete kúpiť v našom eshope. Čo je ešte lepšie, môžete si k nemu objednať aj jeho "predchodcu" - CD Detské hity, alebo 2 CD Kolo-kolo mlynské či 2 CD Pesničky pre deti:

CD Detské hity

Najobľúbenejšie pesničky z večerníčkov, rozprávok a televíznych seriálov na jednom CD-čku. Okrem hitov ako Bambuľka, Včielka Maja, Ma-tel-ko, Pa a Pi, tiež klasické nestarnúce Mandarínka Darinka, Bobi a len na tomto CD Šmolkova pesnička. S týmto CD-čkom môžu spievať aj vaše deti, obsahuje tri karaoke bonusy!

2 CD Pesničky pre deti - Tancuj, tancuj, vykrúcaj

Pre všetkých, ktorí radi spievajú, či tancujú je tu pokračovanie úspešnej edície Detských pesničiek. Tentokrát nájdete na prvom CD až 28 pesničiek, ktoré určite dobre poznáte, a aby ste si ich mohli aj sami zaspievať, na druhom CD nájdete ich karaoke verzie. Súčasťou je aj 12-stranový booklet s textami všetkých pesničiek.

2 CD Kolo kolo mlynské

Notoricky známe pesničky typu Kohútik jarabý, Zlatá brána, Prší-prší, Kukulienka, Spievanky, Oli Oli Janko a podobne. Spolu 30 piesní plus bonus na jednom CD. Druhé CD obsahuje karaoke verzie všetkých piesní. Okrem toho, na 12-stranovom booklete texty všetkých piesní a omaľovánka. 2CD je v nerozbitnom plastovom obale, ktorý vydrží „nápor“ detskeho poslucháča.

 

Do spievania, priatelia!

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Andrea Kúkeľová, Lučenec

Štefan Luchava ml., Valaská Belá

Martin Vavrek, Trebišov

Janka Ondrejková, Dolné Plachtince

Matúš Gribus, Gaboltov