SÚŤAŽ! Získajte výbavičku pre bábätko značky LOVI

SÚŤAŽ! Získajte výbavičku pre bábätko značky LOVI

30.7.2018

S príchodom bábätka nastáva čas výberu vecičiek pre úspešný začiatok materstva. Získajte štartovací balíček produktov značky LOVI, ktoré boli medicínsky navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre ochranu sacieho reflexu dieťaťa a dojčenia, odpoveďou na jednoduchú otázku.

Antikolikové fľaše LOVI s dynamickým cumlíkom

Dynamický cumlík LOVI je výsledkom práce klinických neurologopédov. Vznikol na základe unikátnej technológie heterogénnych vrstiev silikónu - má mäkký, tenký, naťahujúci sa koniec a tvrdú, širokú, profilovanú základňu.

Naťahuje sa v rytme satia podobne, ako matkin prsník.
Vďaka tomu nenarušuje sací reflex a nie je v rozpore s dojčením. Odvetrávací systém znižuje riziko vzniku koliky.

Dynamický utišujúci cumlík LOVI

Dynamický utišujúci cumlík LOVI je medicínsky navrhnutý a testovaný. Nenarušuje sací reflex, vývin reči a zhryzu. Vďaka dynamickej gume vyrobenej z heterogénnej vrstvy silikónu sa naťahuje a zmršťuje v rytme satia dieťaťa tak, ako bradavka pri dojčení. Profilovaný tvar kotúča umožňuje dieťatku voľné dýchanie nosom.

Všetky produkty značky LOVI sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov bez BPA.

Balíček obsahuje: 2x Sklenená fľaša Diamond Glass (120 ml a 240ml) 1x Fľaša Medical+ 240ml, 1x Balenie cumlíkov 0m+, 2x Balenie utišujúcich cumlíkov (0-3m; 3-6m), 1x Krabička na cumlík, 2x Balenie jednorazových laktačných tampónov.

*Značka LOVI odporúča dojčenie ako najzdravší spôsob kŕmenia. Ak dojčenie nie je možné alebo je nedostatočné, začatie podávania pokrmu v alternatívnej podobe sa odporúča výlučne po konzultácií s lekárom, pôrodnou asistentkou alebo lekárnikom.

Súťaž o hodnotný balíček výbavičky značky LOVI bola ukončená. Vyžrebovaným výherkyniam gratulujeme!

Ceny získavajú:
Ivana Falatová, Bardejov
Petra Otrubová, Žilina
Anita Mraviková, Nitra

 

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.