Súťaž: Vyhrajte letný balíček výživových doplnkov Salus v hodnote 25 eur

Súťaž: Vyhrajte letný balíček výživových doplnkov Salus v hodnote 25 eur

9.7.2018

K letu neodmysliteľne patrí grilovanie – jedinečná vôňa, skvelá chuť a príjemné chvíle v spoločnosti rodiny a priateľov. Aby ste dlhé letné večery príjemne strávili, a to doslova, pripravili sme pre vás balíček výživových doplnkov značky Salus. Na čo presne sa môžete tešiť?

Horké byliny podporia správne trávenie

Grilovanie je obvykle potešením pre naše chuťové poháriky. Nie vždy však poteší aj naše trávenie, a to či už ide o pochutiny, ktoré nie sú zakaždým v súlade so zásadami pestrej a vyváženej stravy, alebo o naše návyky.

Možno to poznáte sami – radšej celý deň nejete, aby ste mali v bruchu dosť miesta na všetky dobroty, ktoré vás na večernom grilovaní čakajú. Výsledkom býva, že len čo dosadnete, zjete v rýchlosti všetko, čo máte na očiach. Kto to zažil vie, že omnoho príjemnejšie sa bude cítiť, ak si cez deň dá ľahší obed a popoludňajšiu desiatu a večernú hostinu si potom vychutná v pokoji.

Okrem pravidelnosti, ktorú vaše trávenie iste ocení, ho môžete potešiť aj kombináciou desiatich horkých bylín podporujúcich normálne trávenie, ale aj správnu funkciu pečene a črevného traktu prináša tekutý výživový doplnok Salus Floradix Gallexier.


Obsahuje vodné extrakty z bylín, ktoré sú priaznivými účinkami na naše telo známe. Patria k nim púpava lekárska, fenikel, rumanček alebo zázvor. Nechýbajú ani menej známe dary prírody v podobe artičoku, horca, kurkumy, kardamónu či vachty trojlistej. Výživový doplnok Salus Floradix Gallexier je súčasťou balíčkov, na ktoré sa môžu tešiť traja výhercovia našej súťaže.

Železo na zníženie miery únavy a vyčerpania

Teplé letné večery zvádzajú k dlhšiemu posedeniu s priateľmi. Po parných dňoch sa konečne môžeme ochladiť, a tak sa do vyhriatych postelí práve neponáhľame.

Lenže unavení si večerné grilovanie príliš neužijeme. Pokiaľ pocit únavy a vyčerpania trvá dlhšie, môže ísť o prejav nedostatku železa – stopového prvku, ktorý je súčasťou červeného krvného farbiva, tzv. hemoglobínu, a prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek prenášajúcich v našom tele kyslík.

Železo, ktoré podporuje aj normálnu funkciu imunitného systému a prispieva k normálnym rozpoznávacím funkciám, si naše telo nedokáže vytvoriť
. Preto ho potrebuje prijímať – sústavne, v správnom množstve a vo vhodnej forme.Ideálnym zdrojom železa je pestrá a vyvážená strava. Vyskúšať však môžete aj tekutý výživový doplnok Salus Floradix Železo+, ktorý obsahuje dobre vstrebateľnú organickú formu železa aj ďalšie telu prospešné látky. Sú nimi vitamíny B2, B6, B12 a tiež vitamín C, ktorý zároveň podporuje vstrebávanie železa, a výťažky z bylín i ovocné šťavy.

Zapojte sa do súťaže, odpovedzte správne na otázku a vyhrajte!

Súťaž trvá do 15.7. 2018.

Balíček obsahujúci výživové doplnky Salus Floradix Železo+ (250 ml) a Salus Floradix Gallexier získajú traja výhercovia našej súťaže.

Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Súťaž je ukončená

BLAHOŽELÁME k výhre:

Slavomíra Žárská, Košice

Ingrid Šimoniková, Levice

Jana Kaliašová, Rohožník