Súťaž: Vyhrajte rozprávkové kúpanie pre vaše detičky

Súťaž: Vyhrajte rozprávkové kúpanie pre vaše detičky

13.8.2018

Aj z vášho bábätka už rastie slečna či malý šibal? Už to nie je to bucľaté, voňavé bábätko, ktoré vždy voňalo Bupi mydlom a túlili ste si ho k sebe ako najväčší poklad...? Už vám vyrástli z plienok, začali skúmať svet a zaujímať sa o rozprávky?

Milá mamička, ak ste si na tieto otázky odpovedala áno, táto súťaž je šitá práve pre Vás...

Ak máte doma malú dcérku, ktorá sa rada hrá na princeznú, chce byť Elzou, Annou či krásna Snehulienka... alebo máte doma šibalského chlapčeka, ktorý rád skúma svet a hrá sa na dobrodružného hrdinu z rozprávok ala Spiderman či Superman, máme pre vás nové rozprávkové produkty od značky Bupi.

Voňavá a rozprávková kozmetika pre deti

Sú farebné, sú rozprávkové a ich vôňa vyčaruje z umývania farebné penové dobrodružstvo a veselý zážitok. Pritom stále platí, že aj na nové produkty pod značkou Bupi KIDS sa môžete spoľahnúť, že majú jemné zloženie, ktoré minimalizuje riziko podráždenia pokožky. Sú bez parabénov, bez parafínu a atraktívne sfarbenie a vône produktov sú na báze prírodných zložiek, bez dodatočných potenciálnych alergénov.

Bupi KIDS pre malé princezny s vôňou jahôd so šľahačkou:

Rozprávkový šampón s balzamom pre hodvábne vlásky malej princezny je určený pre jemné dievčenské vlásky. Vlásky zanecháva hebké, príjemné na dotyk a krásne voňavé. Balzam uľahčuje rozčesávanie a dodá vláskom lesk.

Bupi KIDS pre malých hrdinov s vôňou Bupi fruti:

Šampón a sprchový gél 2 v 1 pre malých hrdinov vyčaruje pri umývaní cukríkovú tuti fruti penu. Bohatá voňavá pena jemne čistí pokožku celého tela aj nezbedných vláskov a poskytuje radosť z umývania.

Pre všetky veľké dobrodružstvá máme pre vás aj cestovné balenie vlhčených utierok Bupi, aby ich váš malý poklad mohol mať všade so sebou – či už ide do škôlky, do školy, na bicykel, prechádzku či návštevu k starkej...

Nechajte Vaše deti preniesť sa do rozprávky a zažiť dobrodružstvá s novými produktami Bupi KIDS.
Viac o produktoch na www.bupi.sk .

Súťaž o balíček od Bupi KIDS bola ukončená.
Vyžrebovanými víťazkami sa stávajú:

Marika Michalková, Považská Bystrica 
Andrea Malinak, Bratislava 
Tatiana Novanská, Trnava 

Víťazky získavajú balíček rozprávkovej kozmetiky pre deti od Bupi KIDS!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.