Pozor, SÚŤAŽ! Vyhraj s mliečkami Brejky školskú výbavu a staň sa hviezdou školy!

Pozor, SÚŤAŽ! Vyhraj s mliečkami Brejky školskú výbavu a staň sa hviezdou školy!

24.8.2017

September je pomaličky za dverami a mnohé mamičky sa už chystajú na príval školských povinností, krúžkov a domácich úloh. Niektorí žiačikovia už majú doma pripravenú kompletnú výbavu, no netreba zabúdať na to najdôležitejšie. Ak chcete, aby vaša ratolesť v lavici excelovala, musíte si dať záležať nielen na školských pomôckach, ale aj na zdravej a chutnej desiate plnej vitamínov a energie.

Pokiaľ túžite po tom, aby od začiatku nového školského roka vaša ratolesť nosila domov samé jednotky, nezabúdajte na zdravú a hlavne výživnú desiatu.

Kvalitná desiata by mala byť záležitosťou celej rodiny, na zdravý životný štýl sa tak dokážu naladiť všetci. Deťom dovoľte, aby si vybrali zeleninu a ovocie, ktoré im chutia namiesto toho, aby ste im vnucovali napríklad papriku, ktorú odjakživa neznášajú. Vhodné sú aj mlieko a mliečne výrobky a, samozrejme, nesmieme zabudnúť na tekutiny.

Mliečka Brejky sú lahodné, plné vitamínov a ich zloženie každú mamu mimoriadne poteší. Nová receptúra kakaového, vanilkového a jahodového mlieka od spoločnosti Rajo obsahuje len 4 % pridaného cukru, no napriek tomu detičkám veľmi chutí. Teraz môžete navyše pre svoju ratolesť vyhrať štýlové vrecúško na športový úbor a desiatový box. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do hry o 5 skvelých Brejky balíčkov.

 

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Martina Václavíková, Prievidza
Denisa Spišáková, Kunová Teplica
Terézia Piskurová, Brezovica
Peter Gážik, Valasá Belá
Melinda Šteinerová, Levice

Srdečne blahoželáme!