Pozor, súťaž!!! Femibion a ovečka môžu byť vaše!

Pozor, súťaž!!! Femibion a ovečka môžu byť vaše!

2.10.2017

Tehotenstvo je nepochybne najkrajším obdobím v živote ženy. Výnimočným, tajomným, vysnívaným, vytúženým...

Aké bolo alebo je to vaše? Napíšte nám do odpovede!

Vyžrebujeme 3 z vás, komu pošleme plyšovú ovečku s hracím strojčekom a Femibion 2 duopack na 60 dní s tehu tetovačkami.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

"Takto pred rokom som čakal nášho Alexandra. Pre mna osobne to bolo jedno z najkrajších obdobi, keďže som nemala žiadne zdravotné problémy alebo ťažkosti, tak som si to užívala do poslednej chvíle. V práci som trávila najviac času v kuchynke chystanim ovocnych šalátov a aj pozornosť od mužských kolegov bola milá. Všetci sa snažili pomáhať a keďže v tom obdobi aj ich manželky čakali prírastky, tak som vedela, že ma chápu.  Mimo práce som si užívala dlhé prechádzky a pobyt vonku čo najviac, kým som mohla aj bicyklovanie. Tie úsmevy okoloidúcich stali za to :-) pri nástupe na materskú ešte posledné “kávičkovaniu” s kamarátkami pred novými povinnosťami a  už ku koncu tehotenstva len oddych pri knihe. Ta pozornosť okolia a aj rodiny je fantastická. Po pôrode zostava len sa upriamuje na malého človiečika ️"

Petra Miklíková, Borovce

 

"Kopanie a hmyrenie sa v brušku... Ten pocit, že maličký človiečik, v našom prípade dcérka si tam spinka, počúvanie vás, dá o sebe vedieť, keď sa jej niečo paci alebo nepáči..."

Radka Varsová, Košice

 

"Asi všetko ale najviac kopani. Vtedy si človek naozaj uvedomi že tam je maly človiečik ktory žije a ma tolko sily že človeku až slzička vybehne, niekedy aj odbolesti :-) ale hlavne od šťastia."

Marianna Černická, Čab