Nerobte si vrásky kvôli vráskam!

Nerobte si vrásky kvôli vráskam!

22.10.2012

V dnešnej zrýchlenej dobe, dobe mobilov, sociálnych sietí, nezdravého spôsobu života a stresu si ani neuvedomujeme, aký vplyv má toto všetko na náš organizmus. Okrem toho, že trpíme nespavosťou, sa u nás môžu prejaviť civilizačné choroby. Napríklad cukrovkou trpí okolo 350 000 ľudí žijúcich v Slovenskej republike. Odraz tohto spôsobu života sa prejavuje aj tam, kde to chce každá žena asi najmenej – na našej tvári. Tvár prezradí našu momentálnu náladu, zdravotný stav, vek i to, či a akým spôsobom sa o našu pokožku staráme.

Prvé známky starnutia sa prejavujú približne od 25 rokov na povrchu pokožky (na úrovni epidermis), viac menej sú výsledkom skupiny zmien, ktoré sa dotýkajú i hlbších vrstiev kože (dermis). Môžeme na sebe pozorovať prvé mimické vrásky, pokožka je jemnejšia, krehkejšia, chýba jej jas a pružnosť. Pokiaľ chceme, aby naša pokožka vyzerala čo najlepšie, musíme jej dopriať, okrem dostatku tekutín a hydratácie, taktiež správnu starostlivosť.

LABORATOIRE BIODERMA prináša riešenie v podobe produktu MATRICIANE MULTI-DÉFENSE. Krém ideálny pre mladú ženu, vystavenú zosilneným agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Skutočný „biologický ochranný štít“, ktorý pokožke poskytuje optimálnu ochranu proti UV žiareniu a proti znečistenému vonkajšiemu prostrediu, obzvlášť v meste. Predchádza starnutiu pleti, navracia pleti vitalitu a detoxikuje ju. Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej.

AKO JEDINÍ PôSOBÍME AŽ NA ÚROVNI DERMIS.

MATRICIANE MULTI-DÉFENSE obsahuje patentovaný komplex 63 účinných, telu vlastných látok vďaka unikátnemu patentu MATRICIUM®. Tieto látky vytvoria optimálne bunkové prostredie pre skutočne hĺbkovú regeneráciu buniek. Bunky potrebujú základné látky pre svoju obnovu, rast a množenie. Počas toho, ako naše telo starne, sa tieto látky postupne vyčerpávajú, čo sa na pokožke môže prejaviť prvými vráskami. Matricium je ako „živá voda“, ktorá bunky opäť naštartuje k ich prirodzenej činnosti. Pre dosiahnutie dokonalého účinku je v kréme obsiahnutý tiež silný antioxidant Carnosin.

Vďaka tomu bude Vaše pokožka revitalizovaná, opäť získava prirodzený mladistvý vzhľad, jas a sviežosť.

Pokiaľ ste i Vy mladá žena, ktorá chce mať krásnu pleť „plnú života“

LABORATOIRE BIODERMA

POMÁHÁME POKOŽKE OBNOVIŤ JEJ PRIROZENÉ MECHANIZMY


SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Zuzana Leviová, Kežmarok

Eva Smolenická, Košice

Slávka Balzová, Krupina

Barbora Weinerová, Snina

Michaela Szabová, Báb