Doprajme našim deťom zdravé prostredie

Doprajme našim deťom zdravé prostredie

18.3.2013

Možno vás to prekvapí, ale vo vašich bytoch a domoch nie ste sami. Okrem vašej rodiny tam žije mnoho nezvaných nájomníkov – plesní a roztočov, o ktorých nemáte väčšinou ani tušenia. Nielenže neplatia nájom a ani sa nijako nepodieľajú na udržovaní domácnosti, ale dokonca vám aj škodia. Ich prítomnosť môže vyvolať celý rad chorôb – alergie, bolesti hlavy, zápaly dutín, astmu, choroby respiračného systému, kožné ochorenia. Často atakujú hlavne naše ratolesti. Preto ťažko nájdeme dôvod, prečo s nimi naďalej žiť pod jednou strechou. Avšak zbaviť sa týchto nežiaducich nájomníkov nie je ani náhodou ľahké.

Ponúkame účinné, spoľahlivé a jednoduché riešenie. Pohlcovač Ceresit STOP VLHKOSTI 2v1 nadmernú vlhkosť pohltí a tým zabraňuje vzniku plesní, predchádza alergiám, astmatickým prejavom, zapchatému nosu, podráždeniu kože a ekzémom.

STOP VLHKOSTI

Ultra absorpčné aktívne kryštáliky pohlcujú nadmernú vlhkosť, ktorá sa zhromažďuje v zásobníku prístroja v podobe roztoku.

STOP ZÁPACHU

Patentovaná technológia účinne neutralizuje pachy. Zápach neprekrýva, ale redukuje ho až o 70%. Výsledky sú preukázané vedeckými testami.* Aktívna zložka pohlcujúca pachy sa nachádza v modrej vrstve tablety. Vďaka nej sa pachy pohlcujú počas celej doby trvanlivosti tablety. * redukcia pachov bola laboratórne overená v decembri 2009.

Používaním výrobkov Ceresit Stop na optimalizáciu vzdušnej vlhkosti prispievate ku zdravej klíme vo vašom byte, či dome. Chráňte svojich najbližších.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Ľubica Andrić, Dúbrava

Dana Zichová, Krasňany

Jana Strakošová, Nitra - Janíkovce

Andrea Kolenčíková, Námestovo

Zuzana Kevešová, Košťany nad Turcom