Chystáte pre rodinku tie najchutnejšie Vianoce? Súťažte s BILLA o nože vivo Villeroy & Boch

Chystáte pre rodinku tie najchutnejšie Vianoce? Súťažte s BILLA o nože vivo Villeroy & Boch

24.11.2020
Pristihli ste sa už niekedy hromžiť za kuchynskou linkou? Nie ste samy. Či už je to tupý nôž, zlomená varecha alebo opotrebovaná doska na krájanie, skomplikovať prípravu jedla vie množstvo situácií. Používať by ste preto mali len to najkvalitnejšie vybavenie, s ktorým je čas strávený v kuchyni vždy radosťou. 

Vyberte si správny nôž

Pomaly, ale isto sa blížia najkrajšie sviatky v roku. Keďže pre slovenské rodiny sa Vianoce spájajú s bohatým stolom, v kuchyni budú gazdinky tráviť viac času ako inokedy. Veď voňavá kapustnica, zemiakový šalát podľa rodinného receptu či chutná ryba sa nepripravia samy.

Hoci množstvo z nás má zaužívané krájať rôzne potraviny rovnakým nožom, pravdou je, že žiadny nôž nie je celkom univerzálny. Iný je vhodný na porciovanie mäsa, iný zas na krájanie mäkučkého pečiva. Vždy však platí, že kvalitné jedlo pripravíte iba s kvalitným vybavením. Nože by napríklad mali byť správne vyvážené, aby do ruky padli ako uliate. To znamená, že váha čepele a rukoväte by mala byť rovnaká. Najideálnejšia je pritom nerezová čepeľ, ktorá vám vydrží roky rokúce. 

Exkluzívne nože v BILLA

Ak vašich kuchynských pomocníkov plánujete rozšíriť o ďalšie prvotriedne prírastky, nemusíte chodiť ďaleko. V každej predajni BILLA na Slovensku totiž prebieha vernostný program s nožmi značky vivo Villeroy & Boch.

Hoci nemecká kvalita niečo stojí, v BILLA môžete tieto nože získať so zľavou až do 83 %. BILLA celkovo ponúka sedem druhov nožov, napríklad porciovací nôž, nôž na chlieb a pečivo či nôž na ovocie. Okrem toho je v ponuke aj stojan na nože a sada dosiek na krájanie.

Stačí, ak v BILLA nakúpite aspoň za 10 eur a celkovo nazbierate 10 nálepiek, ktoré potom vymeníte za ľubovoľný výrobok vivo Villeroy & Boch. Tento vernostný program potrvá až do 16.2.2021.

„V nožoch vivo Villeroy & Boch sa spája vysoká kvalita a funkčný dizajn. Veríme, že táto exkluzívna ponuka našich zákazníkov poteší. Vďaka špičkovým nožom si pripravia tie najlepšie vianočné špeciality,“ uviedla marketingová riaditeľka BILLA Denisa Pernicová.

Súťažte s KLUBOM MAMA A JA a BILLA o nože vivo Villeroy & Boch

Nože vychýrenej nemeckej kvality teraz môžete mať doma úplne zdarma. Odpovedzte správne na súťažnú otázku  a 5 z Vás získajú balenie dvoch steakových nožov, každé v hodnote takmer 40 EUR.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Jana Kohútová, Košice
Michaela Milanová, Ivachnová
Gabriela Klincová , Nitra
Kristína Wendl, Bratislava
Vladimír Konečný, Skalica


BLAHOŽELÁME