Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • pitie

    dobry den pani doktorka,chcela by som sa vas spytat ci mozem davat svojmu rocnemu syncekovi na pitie vodu rajec neperlivu bylinkovu..lebo dzusy sa mi zdaju moc sladke,ale inac mu davam aj napoje instantne od Hami dakujem..

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Myslím, že neperlivú áno ale nie bylinkovú, môžu mať / tie bylinky/ na dieťa nevhodné účinky.