Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Vajíčka

    , Autor: adotomi

    Dobrý deň, mám takmer 19 mes. syna a chcela by som sa opýtať koľko vajíčok do týždňa by mohol zjesť. Dva - tri je priveľa? Vajíčko mu vždy "zatrepávam" do jedla (špenát, polievka,..) lebo uvarené nechce. Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dve tri vajcia týždenne, samozrejme vo varenej strave takže ich vlastne nezje celé sú v poriadku.