Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • reakcia

    Dobrý deň,my sme nasli hrčku asi v 2mesiacoch nad kľučnou kosťou, chodii sme po všeliakých vyšetreniach,a mali sme isť na operáciu,ale navšttivyli sme sukromnú chirurgickú ambulanciu,pán doktor jej to prepichol,vytlačil,vyčistil, a kazal nám to čistiť repikom.Može sa jej to zasa objaviť?A stačí to urobiť takto? Čistime to repikom.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite je to správny postup. Je potrebné sledovať naďalej miesto vpichu, okolité lymfatické uzliny a podľa nálezov postupovať ďalej.