Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • dobry den

    mam na vas jednu otazocku ..mam 17 rokou(som panna) ockujem sa proti rakovine krcka maternice a teraz v decebry mam posledne tretie ockovanie ..kolko mam pockat po tretom ockovani zo sexom?? mam cakat niaku urcitu dobu alebo uz nemusim ked mam v sebe aj poslednu vakcinu ... dakujem za odpoved :)

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Reakciou je to, že váš organizmus je schopný sa brániť proti tomuto vírusu/ teda typom, obsiahnutým vo vakcíne/. Z pohľadu očkovania neexistuje žiaden interval medzi sexuálnou aktivitou a očkovaním.