Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • klieste

    Dobrý den, mám deti vo veku 18,17, ja mám 39 rokov, je vhodné sa zaočkovať v tomot období? prosím Vás aj o radu aká očkovacia látka by bola vhodná, je na lekársky predpis, alebo si to môžme zakúpiť v lekárni? dakuje Nováková

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovacia látka je výhradne na lekársky predpis. Na trhu sú dve očkovacie látky, v každom prípade potrebujete všetci verziu pre dospelých. Očkovanie je možné celoročne.