Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • očkovanie proti kliešťom

    Dobrý den mam 5 mesačného chlapčeka a chcela by som vedieť či aj takétomalé detičky sa dávajú očkovať prot kliešťom..mám obavy kvôli to, ako náhle ja niekam vydem do prírody hned mám nejakého kliešťa na sebe tak sa obavam aby mi aj maly tak neskončil..

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovanie proti kliešťovej meningoencephalitide je možné po ukončení jedného roku veku dieťaťa