Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Pásový opar

    Dobrý deň
    chcela by som sa spýtať či človek, ktorý je zaočkovaný proti kiahňam môže dostať pásový opar, tak ako ten čo kiahne prekonal prirodzene?
    Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to zložitá otázka, ale v zásade aj zaočkovaný človek môže dostať pásový opar.