Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Koliky?

    Pokracovanie: syncek za prvý mesiac pribral 700g, za druhy mesiac 600 a za treti mesiac 400g. Teraz vazi 6500 g. Kazdy mesiac narastol o 5cm, meria 68cm. Su jeho parametre primerane. Dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Áno, myslím, že to je v poriadku. Ako je to s vyprázdňovaním, nemá zápchu, respektíve problém s kakaním. Aj to treba v tomto prípade sledovať.